Laptop / notebook macbook pro, imac, ipad ve android tablet bilgisayarların ekran değişimi / tamiri konusunda hizmet veren Ekran Tamircim, kırılmış, çatlamış ya da sıvı teması sonucu arızalanmış ekranların değişim ve tamir işlemini 1 yıl garanti vererek yapmaktayız.

Ekran değişiminin yanı sıra marka model gözetmeksizin notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Ekran değişimi ve tamiri konusunda İstanbul Ümraniye 'de faaliyet gösteren Ekran Tamircim; Uygun fiyat, garantili hizmet, hızlı servis, orjinal ürün, uzman kadrosu ve 15 yıllık teknik servis tecrübesi ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'ye hizmet vermektedir.

Sizin de ekran arızalı bir laptop, macbook ya da tabletiniz varsa hiç tereddüt etmeden bizlere gönderebilirsiniz.

Amacımız; Müşterilerimize daha ucuz, daha profesyonel ve daha hızlı bir servis hizmeti vermektir.

Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde marka model gözetmeden garantili hizmet vermekteyiz.