iMac Ekran Tamiri / Değişimi - Uygun Fiyat - 1 Yıl Garanti

iMac ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan iMac bilgisayarlarınızın ekran değişimi işlemini, uzman kadro, uygun fiyat, hızlı servis, orjinal ürün ile 1 yıl parça 6 aya kadar işçilik garantisi vererek yapmaktayız.

iMac Tamiri, Parça Değişimi ve Parça Satışı

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, iMac ekran değişiminin yanı sıra tamir yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

imac ekran değişimi tamiriEvet. Servisimizde, iMac cihazların gerek tamir işlemini gerekse yedek parça satışını da yapmaktayız.

iMac Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

iMac 'da ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünki ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Cihazınızı kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey anakart tamiri işlemidir.

imac ekran değişimiiMac Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

iMac ekran değişimi zor ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ya anakartı yakar yada kasanın kırılmasına sebep olabilirsiniz.

İstanbul 'da bir çok macbook Air ekran değişimi yapan firmalar var iken cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır. Cihazınızı teslim edeceğiniz firmayı araştırın güvenmediğiniz ve işinde Airfesyonel olmayan ellere bırakmayın.

iMac Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iMac ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisi şarttır. Çünkü her ürünün yıl ve model kodu özellikleri farklıdır. iMac ekran fiyatları için 0216 405 12 69 yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 dan bize yazarak hemen fiyat alabilirsiniz.

imac tamiri kadıköyEkran Kalitesi Nasıldır ?

iMac ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar Orjinal ekranlar olup eski ekranınız ile birebir aynı görüntü kalitesini vermektedir. Ayrıca ekranlarımız ölü pixel garantisi altında satışa sunulmaktadır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

iMac ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Ekran Tamircim Hakkında

Laptop ve apple ürünleri olan macbook pro, iMac, imaciphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

iMac Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • iMac ekranı kırıldı
 • iMac ekranımda renk bozukluğu var ?
 • iMac ekrana sıvı döküldü
 • iMac ekran değişim fiyatları ne kadar ?
 • iMac ekran fiyatları ?
 • iMac ekranı içten çatladı
 • iMac iç ekran kırılması
 • Kadköy iMac servisi
 • iMac ekran tamiri istanbul
 • iMac ekran değişimi istanbul
 • Kadıköy apple iMac servisi

Ekran Değişimini Yaptığımız Başlıca iMAc Modelleri

iMac 21.5" A1311 2009 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 21.5" A1418 2012 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 21.5" A1418 4K 2015 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 21.5" A1418 4K 2017 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 21.5" A2116 4K 2019 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 27" A1312 2011 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 27" A1419 2012 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 27" A1419 5K 2017 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?
iMac 27" A2115 5K 2019 Ekran Tamiri / Değişim Fiyatı Ne Kadar ?