Macbook Air Ekran Tamiri / Değişimi - Uygun Fiyat - 1 Yıl Garanti

Macbook air ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz.

Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan macbook air bilgisayarlarınızın ekran değişimi işlemini, uzman kadro, uygun fiyat, hızlı servis ve orjinal ürün ile 1 yıl parça garantisi vererek tamir yapmaktayız.

Macbook Air İç Ekran ve Komple Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Macbook air ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir cevap verebilmemiz için cihazınızın model yılı ve model kodu (A ile başlar) bilgisi gereklidir. Ayrıca macbook air cihazlarda iç ekran ve komple kasa değişimi olarak iki şekilde yapılmaktadır.  Macbook air ekran değişim fiyatı için bizlere 0216 405 12 69 ulaşabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 dan bize yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Not: Sayın müşterilerimiz, macbook air cihazlarda ekran değişimleri uzmanlık gerektirdiğinden bazı firmalar "komple kasa değişimi gerekir" diyebilir, böyle bir durumda lütfen hemen itibar etmeyiniz. Bize cihazınızın resmini gönderirseniz size kasa değişimi gerekir mi gerekmez mi söyleyebiliriz. Ekstra para ödemeye gerek yok..

Macbook Air Tamiri, Parça Değişimi ve Parça Satışı

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, macbook air ekran değişiminin yanı sıra tamir yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Macbook air cihazların gerek tamir işlemini gerekse yedek parça satışını da yapmaktayız.

Macbook Air Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Macbook Air ekran DeğişimiMacbook air 'da ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünki ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Cihazınızı kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey anakart tamiri işlemidir.

Macbook Air ekran Değişimi Nasıl YapılırMacbook Air Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Macbook Air ekran değişimi zor ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ya anakartı yakar yada kasanın kırılmasına sebep olabilirsiniz.

İstanbul 'da bir çok macbook air ekran değişimi yapan firmalar var iken cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır. Cihazınızı teslim edeceğiniz firmayı araştırın güvenmediğiniz ve işinde Airfesyonel olmayan ellere bırakmayın.

Macbook Air ekranEkran Kalitesi Nasıldır ?

Macbook air ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar Orjinal ekranlar olup eski ekranınız ile birebir aynı görüntü kalitesini vermektedir. Ayrıca ekranlarımız ölü pixel garantisi altında satışa sunulmaktadır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Macbook Air ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Ekran Tamircim Hakkında

Laptop ve apple ürünleri olan macbook pro, macbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Ürününüzü gönderirken iletişim bilgilerinizi ve cihazınızda ki arızayı yazmanızı rica ederiz.

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Macbook Air Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Macbook air ekranı kırıldı
 • Macbook air ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Macbook air ekrana sıvı döküldü
 • Macbook air ekran değişim fiyatları ne kadar ?
 • Macbook air ekran fiyatları ?
 • Macbook air ekranı içten çatladı
 • Macbook air iç ekran kırılması
 • Kadköy macbook air servisi
 • Macbook air ekran tamiri istanbul
 • Macbook air ekran değişimi istanbul
 • Kadıköy apple macbook air servisi

Ön Cam - İç Ekran ve Komple Kasa Değişimini Yaptığımız Macbook Air Modelleri

MacBook Air A1369 13" 2011 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
MacBook Air A1465 11" 2012 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
MacBook Air A1466 13" 2017 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
MacBook Air A1932 13" 2018 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
MacBook Air A2179 13" 2020 Ön Cam / İç Ekran / Komple Kasa Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?