iPad Ekran Değişimi, Tamiri ve Yedek Parça Satış Merkezi

Apple iPad ekran tamiri / değişimi konusunda İstanbul Kadıköy 'de faaliyet gösteren Ekran Tamircim, yalnızca ekran değişimi değil, bunun yanında tüm iPad modellerinde, batarya, şarj giriş yeri, mikrofon, hoparlör, ses açma-kapama, ön ve arka kamera, home tuşu ve power tuşu gibi parça değişimi ve tamir gerektiren durumlarda da uzman kadro, hızlı servis, garantili hizmet ve uygun fiyat avantajı ile hizmet vermektedir.

iPad Tablet Ekranı Kırıldı, Ekranda Çizgiler Oluştu Yada Dokunmatik Çalışmıyor İse !

iPad ekran kırılmaları yada dokunmatiğin çalışmaması maalesef ki meşhurdur. Böyle bir durum olduğunda yapacağınız tek şey ekran değişim işlemidir. Kırık ekran değişimi işlemini teknik servisimizde kısa süre içerisinde ve en uygun fiyat avantajı ile yapıyoruz.

tablet ekran tamiriİstanbul başta olmak üzere Türkiye 'nin her yerinde ki müşterilerimize iPad tablet ekran değişimi hizmetini 6 ay parça garantisi ve en uygun fiyat avantajı ile değiştirmekteyiz.

Tablet Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar ?

Bu soruya cevap verebilmek için tam marka ve model bilgisi şarttır. Çünki her markanın yüzlerce modeli ve pin çeşitleri bulunmaktadır. Yani acer marka Tablet var ama kaç inç ve kaç pin gibi ? Bu konuda 0216 405 12 69 yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 numaralarımızdan bize ulaşarak Tablet ekran fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tablet Ekran Kalitesi Nasıldır ?

Firmamızda satılan ve servisimizde montajı yapılan tüm ekranlar A Kalite ürünlerdir. Ölü pixel garantisi altında satışa sunulmaktadır. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır.

Tablet Ekran Değişimi Sonrası Garanti Hizmeti

tablet ekran değişimi

Değişimi yapılan ekranlara 6 ay garanti verilmektedir. Ekran panellerimizde garanti süreci boyunca ölü pixel oluşması ya da dokunmatik sorunlarında BİREBİR değişim yapılmaktadır.

Ekran Tamircim Hakkında

Laptop ve apple ürünleri olan macbook pro, macbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri vermekteyiz.

iPad Tablet Tamiri Konusunda Verdiğimiz Diğer Hizmetler;

tablet şarj giriş yeri tamiri değişimi

 • iPad Tablet Ekran Değişimi / Tamiri
 • iPad Tablet Dokunmatik Ekran Tamiri / Değişimi
 • iPad Tablet Ön Cam Değişimi
 • iPad Tablet Anakart Tamiri / Değişimi
 • iPad Tablet Şarj Giriş Yeri Tamiri / Değişimi
 • iPad Tablet Kulaklık Yeri Tamiri / Tamiri
 • iPad Tablet Arka Kamera Değişimi / Tamiri
 • iPad Tablet Ön Kamera Değişimi / Tamiri
 • iPad Tablet Power Tuşu Değişimi / Tamiri
 • iPad Tablet Açma Kapama Tuşu Tamiri / Değişimi
 • iPad Tablet Mikrofon Yeri Değişimi / Tamiri
 • iPad Tablet Android ve İos Yazılım Çözümleri