Dell Laptop Ekran Tamiri | Orjinal - Garantili - Göz Önünde Değişim

Dell laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Dell dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasper, dell, hplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Dell Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Dell laptop ekran tamiri

Dell laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Dell Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Dell laptop ekran değişimi fiyatDell laptop ekran değişimi fiyatı için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünkü her laptopun ekran çözünürlüğü (1366-768 / 1920-1080), pin sayısı (30 / 40) ve inç yani ekran boyutu (11.6, 13.0, 14.0, 15.6, 17,3 vs) farklıdır, bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Dell laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Not: Laptop ekran fiyatları dolar bazlı olduğu için, 2021 yılının ilk yarısında dolardan dolayı düşüktü, doların artması ile birlikte fiyatlar baya yükseldi. 2022 yılı için ne olur bilemiyoruz. Anlık fiyat bilgisi için lütfen arayınız.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve Sadece 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka modellerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Dell dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinal Midir ?

Evet. Dell laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Dell laptop ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Dell Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Dell laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Dell notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" dediğinden ekran değişim işlemi garanti kapsamına girmemektedir.

Ekran Değişimi İçin Hangi Firmaya Güvenmeliyim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Dell laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Dell Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Dell laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Dell laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Dell laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Dell Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra dell laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Dell marka notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Dell Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Dell laptop ekranda dikey çizgiSoru:

Kullanmakta olduğum Dell notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Dell dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Dell laptop ekranda görüntü bozukSoru:

Dell laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Dell notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Dell laptop beyaz ekran hatasıSoru:

Dell laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Dell dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Dell laptop iç dış ekranım kırıldıSoru:

Dell dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Dell notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Dell laptop ekran ölü pixel çözümüSoru:

Dell dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Dell laptop ekran siyah nokta çözümüSoru:

Dell laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Dell laptop ekrana sıvı döküldüSoru:

Dell laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru:

Dell laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyet oranı

√ Uygun fiyat avantajı

Orjinal ve garantili ürün / işçilik

20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve teknik ekipman

Binlerce referans

Hızlı servis hizmeti

%100 Güvenilirlik

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Dell laptop ekranı kırıldı
 • Dell laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Dell laptop ekrana sıvı döküldü
 • Dell notebook ekran değişimi fiyatı ?
 • Dell laptop ekran değişimi fiyatı ?
 • Dell laptop ekran fiyatları ?
 • Dell notebook ekran fiyatları ?
 • Dell laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Dell laptop ekranı içten çatladı
 • Dell laptop iç ekran kırılması
 • Dell laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Dell laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Dell laptop ekran fiyatları
 • Dell laptop ekranı kaça değişir
 • Ataşehir Dell laptop ekran değişimi
 • Dell laptop ekran tamiri istanbul
 • Dell laptop ekran değişimi istanbul

Müşterilerimizden Yorumlar

Can Gündoğdu
Can Gündoğdu
2023-05-14
Bilgisiyarınızı güvenle teslim edebileceğiniz para odaklı değil çözüm odaklı bir servis. yetkili servisin değişmesi gerektiği parçanın aslında düzgün bir şekilde çalıştığını gösterdiler ve beni büyük bir meblağ ödemekten kurtardılar.
Can Karakaslioglu
Can Karakaslioglu
2023-05-10
Çok hızlı ve profesyonel bir işçilik. Teşekkürler
Doğan Altın
Doğan Altın
2023-05-01
Elinize sağlık, harika oldu. Hızlı ve güvenilir.
semih duran
semih duran
2023-04-17
çalışmaz dediğim laptop'ımı çalışır hale getirdikleri yetmiyormuş gibi kibar ve ilgili hizmetleriyle kalıcı bir müşteri kazandılar. Çok teşekkür ederim, başka tamiratlarda görüşmek üzere.
finans takibi
finans takibi
2023-04-15
12 yıllık lenovo marka laptopumu 1 günde upgrade edip bataryasını değiştirdiler. Bilgisayar yeni gibi oldu. Uygun fiyata kaliteli hizmet.👍
Esra Canpolat
Esra Canpolat
2023-04-13
Kırılan bılgısayar camı için gıttım cok kısa bı sürede yapıldı kendımde görmüş oldum samimiyet ve ilgi için kendilerıne ayrıca yapılan indirimden dolayıda teşekkür ediyorum ..
Nursen Bostancioglu
Nursen Bostancioglu
2023-04-11
Çok memnun kaldığım yer hızlı ve uygun fiyatlı. Her arizamda gittiğim tek adres teşekkürler.
Александр Алексей Вронский
Александр Алексей Вронский
2023-04-10
Yorumlara güvenip gidebileceğiniz ve istanbuldaki sayılı adreslerden bir tanesi. Tavsiyem gitmeden önce Burhan Bey'le konuşup kayıt actirmaniz yönünde olacaktır.
Murat Yilmaz
Murat Yilmaz
2023-04-06
İlgili ve profesyonel ekip. Çok memnun kaldım.

Dell Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Dell 1564, 212N, 316LT, 320LT, 320N, 320N+, 320SLi Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 325N, 325NC, 325SLI,J6VW2, 0J6VW2, X08X4, 0X08X4 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Adamo 13, Adamo XPS Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Alienware 17 R2, M11x, M11xR2, M11xR3, M14x Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Alienware M15x, M15x R1, M17x, M17xR2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Alienware M17xR3, M18x, P08G, P81G (R3) Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell DC9YJ, 0DC9YJ, DXDWY, 0DXDWY, E7250 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell GJ494, WJ139, GJHY2, 0GJHY2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1000, 1010, 1011, 1012, 1017, 1018 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1100, 1110, 1120, 1121, 1122 M102z Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1150, 11z, 11z 1110, 11z 1120, 1200 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1210, 13, 13 7000 (7353), 1300, 1318 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1320, 1370, 13R, 13z, 13z N311Z, 14 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 14 1440, 14 1464, 14 7437, 14 M4010 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 14 M4040, N4020, 14 N4030, 14 N4050 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 14 N4120, 1410, 1420, 1425, 1427, 1428 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1440, 1440n, 1464, 1470, 1470n, 14R Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 14R N4010, 14R N4110, 14Z, 14z 1470 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 14z N411z, 15, 15 1545, 15 1545, 15 1546 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 15 1564, 15 3543, 15 5555, 15 7000 (7559) Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 15 M5010, 15 M5030, 15 N5010, 15 N5030 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 15 N5040, 15 N5050, 1501, 1520, 1521 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1525, 1526, 15-3521, 1545, 1546, 1564 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 1570, 15R, 15R AE, 15R N5110, 15R(SE) 5520 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 15R-5521, 15R-5537, 15z - 5523, 15z 1570 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 17, 17 N7010, 1720, 1721, 1750, 1764, 17R Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 17R N7110, 17R N7110, 2000, 2100, 2200 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 2500, 2600, 2650, 3000, 300m, 3200, 3500 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 3520, 3521, 3521 B32W45C, 3521 G33W67C, 3537 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 3543 B20W45C, 3700, 3800, 4000, 4030 B38H32 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 4100, 4150, 5000, 5000e, 500m, 5100, 510m Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 5150, 5160, 5323, 5423, 5520, 5521, 5521 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 5537, 5558 B05F45C, 5558 S20W45C, 5558 S5005W45C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 5559 S50F162C, 5559 S50W162C, 5559 S6500F81 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 6000, 600m, 630m, 6400, 640m, 7000, 700m, 710m Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 7348, 7359, 7437, 7500, 7520, 7559 B70F161C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 8000, 8100, 8200, 8500, 8600, 910, 9100, 9200 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron 9300, 9400, B120, B130, duo, E1405, E1505, E1705 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron i17RN 5296BK, i5555 428BLK, M101Z, M102Z, M301Z Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron M4010, M4040, M4110, M411R, M5010, M501R, M5030 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron M5040, M5110, M511R, N3010, N301Z, N3110, N311Z Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron Mini 10, 1012, 1016, 1018, 10v, 10z, 11, 12, 9 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron N4010, N4020, N4030, N4050, N4110, N4120, N5010 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron N5010 5358, N5010 6518, N5010 6518, N5010 P10F Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron N5030, N5040, N5050, N5110, N5110-5270, N5520 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron N7010, N7110, N7720 SE, P07F (N5030), P08E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron P23G001, P25F, P28F, P28F (3521), P28F003 (3537) Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron P47F001, P51F002, P51F005, P57F (7559),PP20L Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Inspiron P57G002 (7353),PP29L, PP41L, X200, XPS, XPS Gen 2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude 100L, 110L, 12 7000 (E7250), 120L, 13, 13 Eğitim (3340) Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude 131L, 15 E5550, 2100, 2110, 2120, 3550, 4130, 5420 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude 5450, ATG D620, ATG D630, C400, C500, C510, C540 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude C600, C610 C640, C800, C810, C840, D400, D410 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude CP, CPi, CPi A, CPi R, CPt C, CPt S Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude CPt V, CPx H, CPx J, CS R, CSx H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude D420, D420, D430, D500, D505, D510, D520, D530 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude D530, D531, D600, D610, D620, D630, D630c Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude D631, D800, D810, D820, D830, E3340, E3550, E4200 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude E4300, E4310, E5400, E5410, E5420, E5420m, E5450 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude E5450, E5500, E5510, E5520, E5520m, E5521, E5530 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude E5530, E5570, E6220, E6230, E6320, E6330, E6400 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude E6400 ATG, E6400 XFR, E6400 XFR V3, E6410 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude E6410 ATG, E6420, E6420 ATG, E6420 XFR, E6420 XFR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude E6430, E6430s, E6500, E6510, E6520, E6530, E7440 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude E7450, L400, LM, LS, LT, LX 4100D/T, LX 4D Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude LXP 4D/T, P02G001, P02T002, P06G001, P15F, P16G Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude P25S001, P37F, P47G001, PP13S, V700, V710, V740 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude X1, X200, X300, XFR D630, XP 4, XPi, XPi CD Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude XPi CDw/MMX, XPi P100SD/P133ST, XT, XT2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Latitude XT2_XFR, XT3, Z600 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell MC6JN, 0MC6JN, MY426, 0MY426, N5520, NL20, NL25, NL25C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell NX20, P06E001 (V3700), P09F001 (V3500), P09S (V3700) Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell P10F, P12F, P16F002 (V3350), P19G001 (V3350), P21F001 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell P25F002, P28G001 (5530), PP05XB, PP18L, PP21L, PP25L Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell PP27LA, PP28L, PP29L, PP32LB, PP33L, PP33L (1536) Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell PP39L, PP41L, Y2HM9, 0Y2HM9, Y614G, 0Y614G Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Precision M20, M2300, M2400, M40, M4300, M4400, M4500 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Precision M4600, M50, M60, M6300, M6400, M65, M6500 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Precision M6600, M70, M90 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell SmartStep 100N, 200N, 250N Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Studio 1435, 1440, 1450 ,1457, 1458, 14z, 1535, 1536 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Studio 1536n, 1537, 1555, 1555, 1555n, 1557, 1558 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Studio 1569, 15z, 1735, 1737, 1745, 1747, 1749 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Studio P06F001, PP33L, XPS 1340, XPS 1640 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Studio XPS 1647, XPS 1645 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Vostro 1000, 1014, 1015, 1088, 1200, 1220, 1310, 1320 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Vostro 1400, 1440, 1450, 1500, 1510, 1520, 1540, 1550 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Vostro 1700, 1710, 1720, 2510, 2520, 3300, 3350, 3360 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Vostro 3400, 3450, 3500, 3550, 3555, 3560, 3560, 3700 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Vostro 3750, 500, 5470, A840, A860, A90, P18S (V131) Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Vostro PP22L, PP23LB (1000), PP37L, PP37L, PP38L, V13 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell Vostro V13, V130, V131, V13Z Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell XPS 14, 14Z, 15, 15 L501x, 15Z, 1645, 17 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell XPS 9333, Gen 2, Inspiron 630m, L401X, L501X Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell XPS L502X, L511z, L701x, L701X, L702X, M1210, M1330 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell XPS M140, M1530, M170, M1710, M1730, M2010 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 00R4M, 000R4M, 01JC2N, 1JC2N, 06HWVV, 6HWVV Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 06J564, 6J564, 07F4TK, 7F4TK, 09924T, 9924T Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 09DMK2, 9DMK2, 0C023T, C023T, 0C4011, C4011 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0CF176, CF176, 0D357H, D357H, 0DW919, DW919 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0DW920 DW920, 0F133J, F133J, 0F253H, F253H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0FM041, FM041, 0G183J, G183J, 0G7W62, G7W62 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0GU429, GU429, 0GVK1X, GVK1X, 0H018T, H018T Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0H162K, H162K, 0H3270, H3270, 0H486N, H486N Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0HC948, HC948, 0K737H, K737H, 0KR515, KR515 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0M875K, M875K, 0MT291, MT291, 0N239H, N239H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Dell 0N5500, N5500, 0PR280, PR280 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar