Exper Laptop Ekran Tamiri | Uygun Fiyat - Orjinal Ürün - Anında Değişim

Exper laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Exper dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Exper Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Exper laptop ekran tamiri

Exper laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Exper Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Exper laptop ekran değişimi fiyatExper laptop ekran değişimi fiyatı için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünki her Exper laptopların ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri farklıdır bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Exper laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka moExpererin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Exper dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinalmidir ?

Evet. Exper laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Exper laptop ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Exper Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor, Exper laptop ekranım kırıldı garanti kapsamına girer mi ?

Notebook üreticileri ekran kırılmasına "kullanıcı hatası diyor" ve maalesef garanti vermiyor.

Ekranımı Değiştireceğim Ama Hangi Firmaya Nasıl Güveneceğim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Exper laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Exper Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Exper laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Exper laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Exper laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Exper Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Exper marka notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Exper Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Exper laptop ekranda dikey çizgiSoru:

Kullanmakta olduğum Exper notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Exper dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Exper laptop ekranda görüntü bozukSoru:

Exper laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Exper notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Exper laptop beyaz ekran hatasıSoru:

Exper laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Exper dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Exper laptop iç dış ekranım kırıldıSoru:

Exper dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Exper notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Exper laptop ekran ölü pixel çözümüSoru:

Exper dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Exper laptop ekran siyah nokta çözümüSoru:

Exper laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Exper laptop ekrana sıvı döküldüSoru:

Exper laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru:

Exper laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekteyiz.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş servisimizde, sadece ekran değişimi değil aynı zamanda marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri ve yedek parça satışı da yapmaktayız.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Exper Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • exper laptop ekranım kırıldı
 • exper laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • exper laptop ekrana sıvı döküldü
 • exper notebook ekran değişimi fiyatı
 • exper laptop ekran değişimi ne kadar
 • exper laptop ekran fiyatları
 • exper notebook ekran fiyatları
 • exper laptop ekranı kırıldı kaç para
 • exper laptop ekranı içten çatladı
 • exper laptop iç ekran kırılması
 • exper laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • exper laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • exper laptop ekran fiyatları
 • exper laptop ekranı kaça değişir
 • exper kadıköy laptop ekran değişimi
 • exper laptop ekran değişimi istanbul
 • exper laptop ekran tamiri istanbul

Exper Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

Exper Karizma NC22E, NC84B, NR61J, NR81B, NRK1G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper M74S, M740S Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper 565-918RT, 8224, 8252D, 8252, EQ 3G 9213, 9213 GTK Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper 9213-EQ, A1000, A15HM, A15HV01, A15HV03, A2400H Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper A2500H, A2500L, A2H, A3, A3000, A3000N, A3E Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper A3N, A4000L, A4L, A5B, A5V, A6, A6000, B5121 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Bilge PC E10, PC E11 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Bilge Pisi E10, Pisi E11 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper BLB2, BLB3, E10IL, E10IL2, E11IS2, E5128, E5128Q Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper EF6C, EX40AU665, I58II1, L1400i, L2000B, L2000E Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Flex Nb A5B-C06, A5B-C10, A5B-C12, A5B-C43 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Flex Nb A5B-C44, A5V-C77, A5V-C05, A5V-C42 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Flex Nb A5V-C43, A5V-C65, A5V-C74, A5V-C81 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Flex Nb A5V-R23, NCK2K, NC62G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 210-711, 210-712, 210-713, 210-714 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 210-715, 210-716, 210-717, 210-718 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 210-719, 210-720, 210-721, 210-72G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 311 M621, 410 902, 410-902, 510-612 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 510-617, 510-721, 510-814, 510-850 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 510-874, 520, 520-802, 520-804, 510 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 520-806, 520-808, 520-932, 530, 540 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 540-920 RT, 560, 565 XX, 565 XX Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma 565-909RT, V50SI, V50SI1, 580-803 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma A15HM, A15HM02, A15HN, A15HN02 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma A15HV, A15HV01, A15HV03, A5B, A5B-R02 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma A5V, B5120, B5120, B5121, BLB3, NCG1B Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma EX40AU665, M549SS, NCG1A, NCG1C, NCG1D Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma MS 1682, MS1682, MS 1682 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma MS 1688, MS1688, MS 1688 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma NCG1E, NCG1F, NCG1H, NCG1J, NCG1K Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma NCG1L, NCG1M, NCG1N, NR22F, NR82C, NRA7A Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma NRL1E, NY02A, NY71A, NY71B, NY71C Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Karizma NY71D, NY71E, NY71F, NY71G, NY71H Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper L2B, L2E, L3000C, L3400Tp, L3500H, L3500Tp, S5N Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper L3800, L3800C, L3800Ce, L3C, L4500R, L4B-01 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper L4R, L8400, M1115, M3000N, M3000Np, M3N, M3NP Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper M540SS, M549, M549SS, M6000, M6000N, M6000R, M621 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper M622, M622-UCX, M66, M660SU, M665, M665SR, M66SE Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper M66SR, M66SR, M6800N, M6B00N, M6N, M6R, M728, M728SR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper M72SR, M746, M746TUN, M765, M765S, M765SR, M815L Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper M81L, M81P, Montavine, N1356, NBLB2, P10AN, P10CD Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper MS-10341B, MS-1057B, MS-1642, MS-1682 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper MS-1688, MS-1715B, MS-715B, MS-N011 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper P10EMS, P10MAN, PB01, PBL, Q5V, S1560UH, S1560US Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style 220, 223, 320, 532, 5350, 557S, A530 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style A532, A535, A900, A928, A929, A980 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style EM-G730L2, G320, G550, G551, G556, G700 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style G713, G730, G731, G732, G733, G736 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style Green 550, Green 551 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style L51, L51AI, L51II, L51RI, M81L, M81P Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style M81xL, M81xP, MS-N011, N270, PB01 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Style Pearl, Pearl NC15B, Pearl SN009 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper SZ901P,SZ901PB01, T12FG, Tria-19, TW3, TW7, TW8 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper ULTRANOTE A4B, A4B-C65, A4B-R01 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper ULTRANOTE A4B-R02, A5B, A5B-321 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper ULTRANOTE A5B-530, Q5V, Q5V-R2 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper V50SI, V50SI1 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper W150HN, W258BW, W258HP, W258HPQ, W258HU, W258HUQ Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper W25AHU, W258HUx, W25BEF, W25BEU, W25BHU, W622-DCX Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Z7000, Z7100, Z71V, Z8000, Z8000D, Z81, Z8100 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Z8100D, Z8100G, Z8100K, Z8100Ka, Z8100L, Z8100S Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Z8100Sp, Z81D, Z81G, Z81K, Z81Ka, Z81L, Z81S Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Exper Z81Sp, Z8D, Z90, Z9000, Z9000R, Z90R Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?