Packard Bell Laptop Ekran Tamiri | Uygun - Orjinal - Anında Değişim

Packard Bell laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Packard Bell dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Packard Bell Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Packard Bell laptop ekran tamiri

Packard Bell laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer Packard Bell laptopunuzun üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Packard Bell laptop ekran değişimi fiyatPackard Bell laptop ekran değişimi fiyatı için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünki her Packard Bell laptopların ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri farklıdır bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Packard Bell laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka modellerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Packard Bell dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinal Midir ?

Evet. Packard Bell laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Değişim yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, çözünürlük, parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Packard Bell Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Packard Bell laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Packard Bell notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" diyor ve garanti kapsamına sokmamaktadır.

Ekranımı Değiştireceğim Ama Hangi Firmaya Nasıl Güveneceğim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Packard Bell laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Packard Bell laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Packard Bell laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Packard Bell laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Packard Bell Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Packard Bell marka dizüstü laptop bilgisayarların; Anakart, ekran kartı, chipset, şarj soketi, kasa, menteşe gibi parçaların tamirini ve bakım hizmetini verirken, satış tarafında ise klavye, şarj aleti, batarya, kasa, menteşe, ön kapak, arka kapak, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Packard Bell laptop ekranda dikey çizgiSoru: Kullanmakta olduğum Packard Bell notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Packard Bell dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Packard Bell laptop ekranda görüntü bozukSoru: Packard Bell laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Packard Bell notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Packard Bell laptop beyaz ekran hatasıSoru: Packard Bell laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Packard Bell dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Packard Bell laptop iç dış ekranım kırıldıSoru: Packard Bell dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Packard Bell notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Packard Bell laptop ekran ölü pixel çözümüSoru: Packard Bell dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Packard Bell laptop ekran siyah nokta çözümüSoru: Packard Bell laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Packard Bell laptop ekrana sıvı döküldüSoru: Packard Bell laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru: Packard Bell laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekteyiz.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir biPackard Bellisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş servisimizde, sadece ekran değişimi değil aynı zamanda marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri ve yedek parça satışı da yapmaktayız.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Packard Bell laptop ekranım kırıldı
 • Packard Bell laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Packard Bell laptop ekrana sıvı döküldü
 • Packard Bell notebook ekran değişimi fiyatı
 • Packard Bell laptop ekran değişimi ne kadar
 • Packard Bell laptop ekran fiyatları
 • Packard Bell notebook ekran fiyatları
 • Packard Bell laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Packard Bell laptop ekranı içten çatladı
 • Packard Bell laptop iç ekran kırılması
 • Packard Bell laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Packard Bell laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Packard Bell laptop ekran fiyatları
 • Packard Bell laptop ekranı kaça değişir
 • Packard Bell kadıköy laptop ekran değişimi
 • Packard Bell laptop ekran değişimi istanbul
 • Packard Bell laptop ekran tamiri istanbul

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

Packard Bell Alp Ajax A, Ajax AM, Ajax C Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Alp Ajax C2, Ajax C3, Ajax D Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Alp Ajax GDC, Ajax GN, Ajax GN2 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Alp Ajax GN3, Alp Horus G, Alp İsis GB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Ares GM, Ares GM2, Ares GM2W, Ares GMDC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Ares GP, GP2, GP3, GP2W, GP3W Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Argo C ARGC0, C1 ARGC1, C2 ARGC2 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Argo G, ARGS0 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Butterfly S-FC-001TK Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOA, DOA 150 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT A, DOTA, DOT-A, DOT MRU, DOT-MU Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT M, DOTM, DOT-M, DOT-MA, DOT-MR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT S E2, DOT S NILE, DOTS2W-TK001 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT S RED, DOTS RED Serisi Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT S, DOT-S, DOTS Serisi, DOTS-TK 05 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT S2, DOT-S2, DOTS2 Serisi Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT U, DOTU, DOT-U, DOTS2-R-TK102 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT VR46, DOT-S-TK05, DOT-S-TK008 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT-S2-R-TK002, DOT-S2-W-TK001 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT-SE, DOTSE Serisi, DOT-S2-R-TK001 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT-SE3, DOT S E3, DOTSE3 Serisi Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell DOT-SPT, DOTSPT Serisi Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote A5, A6, A7, A8 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote ALP ISIS GB, ALP-Horus G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote ALP-Horus GB, ALP-Horus GW Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote B3, BFM, BFS, BFS2, BFT Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote BFXS, BG35, BG45 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote BG45, BG46, BG47, BG48 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote BU45, BU46 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote Butterfly M, Butterfly S Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote Butterfly S Serisi, BFS Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote Butterfly S-FC, S-FV Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote Butterfly S2, S-FV-012TK Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote Butterfly T, S-FC-001TK Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote Butterfly Touchi Butterfly XS Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote C3, D5, DT85, E1, E2, E3 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote E4, E5, E6, E7240, F123 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote F124, F5, F7, G1,e G5 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote GN25, GN45, GN45, H3 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote H5, Hera C, Hera GL, GL1 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote HRG00, F1236, F1236-U-012TK Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote J2, L2, L4, LE11, LE11BZ Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LE69, LE69KB, LE69KB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LG71BM, LG81BA Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LJ Serisi, LJ61-RB-020GE Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LJ61, LJ65-AU-055 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LJ63, LJ75-OJ-230 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LJ65, LJ67, LJ71, LJ73 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LJ75, LJ77, LK11BZ Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LK13BZ, LM81, LM82, LM83 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LM85, LM86, LM87, LM94 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LM98 Serisi, LM98-JO-200TK Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LS11HR, LS11SB, LS13HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LS13SB, LV11HC, LV44 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LS44, LS44HR, LS44SB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote LX86, M3, M5, MB55 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MB65, MB66, MB68, MB85 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MB86, MB87, MB88, MB89 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote ME35, ME69-BMP, MH35 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MH36, MH45, ML61, ML65 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote ML65-M-030, MS2273 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MS2274, MT85, MV35 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MV45, MV46, MV51 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MV61, MV85, MV86, MX35 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MX36, MX37, MX45, MX51 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MX52, MX61, MX65, MX66 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote MX67, MZ35, MZ36, MZ45 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote NJ31, NJ32, NJ65, NJ66 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote NM85, NM86, NM87, NM98 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote NS11HR, NS44HR, NS45HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote NX69HR, NX82, NX86 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote OL 532 R2, P5WS0-TS11 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote PEW91 LED, Q5WS1, Q5WTC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote R0, R1, R2, R3, R4, R5 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote R6, R7, R8, R9, RS65 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote RS66, S2, S4, S5, S8 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote SB65, SB85, SB86, SB87 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote SB88, SB89, SJ45, SJ51 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote SJ81, SJ82, SL35, SL45 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote SJV70 PU ENLJ61, SL51 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote SL65, SL81, ST85, ST86 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Easynote STG00, SW35, SW45, SW51 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote SW61, SW85, SW86, TE11 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TE11BZ, TE11HC, TE69 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TE11-HC-700TK, TE69KB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TE11-HR-112TK, TH36 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TG71-BM-051TK, TJ61 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TJ62, TJ63, TJ64, TJ65 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TJ66, TJ67, TJ68, TJ71 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TJ72, TJ73, TJ74, TJ75 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TJ75-JO-281TK, TJ76 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TJ77, TJ78, TK11BZ Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TK13BZ, TK36, TK37 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TK81, TK83, TK85, TK87 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TM01, TM05, TM80, TM81 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TM82, TM83, TM85 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TM85-JO-200TK, TM86 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TM86-JO-200TK, TM87 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TM89, TM93, TM94, TM97 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TM98, TM99, TN36, TN65 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TR81, TR82, TR83, TR85 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TR86, TR87, TS11HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS11HR-603TK, TS11SB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS11HR-610TK, TS13HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS11-HR-610TK, TS13SB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS11-HR-623TK, TS44HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS11HR-624TK, TS44SB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS44HR-502TK, TS45HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS44-HR-503TK, TS45SB Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS44HR-615TK, TSX62HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TS44-HR-700TK, TSX66HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TV44-CM-503TK, TV11HC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TV44-HC-606TK, TV43HC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TX62, TV44HC, TX62HR Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote TX69HR, TX8, V5, V5WT2 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote V7, V7413, W1, W3, W5 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote W7, W8, XS10, XS20 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell EasyNote Z5WT1, Echo C, KMG00 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell ETNA-GM, Hera C, Hera G, ME35 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Hera GL, Kamet GM, KAV60 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-CAI01, MIT-CAI02 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-COU-A, MIT-DRAG-A Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-DRAG-AR, MIT-DRAG-C Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-DRAG-D, MIT-DRAG-GT Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-DRAG-GT2, MIT-DRAG-S Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-DRAG-SN, MIT-LYN01 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-LYN02, MIT-LYN08 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-LYN-08, MIT-NYN0Z Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHEA-A, MIT-RHEA-ADC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHEA-AR, MIT-RHEA-B Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHEA-BT, MIT-RHEA-BT+ Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHEA-BT2, MIT-RHEA-C Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHEA-D, MIT-RHEA-DC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHEA-S, MIT-RHEA-SDC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHEA-SN, MIT-RHE-B Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-RHE-BT, MIT-SABLE-C Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-SABLE-D, MIT-SABLE-DN Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-SABLE-G, MIT-SABLE-GDC Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-SABLE-GT, MIT-SABLE-GT2 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MIT-TIT-N, MIT-CAI0 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Minos GM, Minos GP Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Minos GP2, Minos GP2W Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Minos GP3, Minos GP3W Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MS2266, MS2273, MS2288 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MS2290, MS2297, MS2303 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MS2317, MS2384, MS2397 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MS3297, MX65-018, MX65-027 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell MX65-038, MX65-200, MX65-P-050 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell NAV50, NEW90, NEW91, NEW95 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell NM85-JN-105TK, V5WT2 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Orion A, Orion AP, Orion AP2 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell P5WS0, P7YS0, PAV80, PAWF7 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell PEW91, Q5WS1, Q5WTC, QUA-NR1 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Steele GP, TK85-AU-002TK Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Vesuvio A, Vesuvio AP Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Vesuvio G, Vesuvio GL Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Vesuvio GM Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell VG70, ZG5, ZH7 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Packard Bell Z5WT1, ZA8, ZE6, ZE7 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?