Packard Bell Laptop Ekran Tamiri | Uygun - Orjinal - Anında Değişim

Packard Bell laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Packard Bell dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Packard Bell Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Packard Bell laptop ekran tamiri

Packard Bell laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer Packard Bell laptopunuzun üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Packard Bell laptop ekran değişimi fiyatPackard Bell laptop ekran değişimine net bir fiyat verebilmemiz için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünkü her laptopun ekran çözünürlüğü (1366-768 / 1920-1080), pin sayısı (30 / 40) ve inç yani ekran boyutu (11.6, 13.0, 14.0, 15.6, 17,3 vs) farklıdır, bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Packard Bell laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka modellerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Packard Bell dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinal Midir ?

Evet. Packard Bell laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Değişim yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, çözünürlük, parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Packard Bell Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Packard Bell laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Packard Bell notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" dediğinden ekran değişim işlemi garanti kapsamına girmemektedir.

Ekran Değişimi İçin Hangi Firmaya Güvenmeliyim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Packard Bell laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Packard Bell laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Packard Bell laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Packard Bell laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Packard Bell Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Packard Bell marka dizüstü laptop bilgisayarların; Anakart, ekran kartı, chipset, şarj soketi, kasa, menteşe gibi parçaların tamirini ve bakım hizmetini verirken, satış tarafında ise klavye, şarj aleti, batarya, kasa, menteşe, ön kapak, arka kapak, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Packard Bell laptop ekranda dikey çizgiSoru: Kullanmakta olduğum Packard Bell notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Packard Bell dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Packard Bell laptop ekranda görüntü bozukSoru: Packard Bell laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Packard Bell notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Packard Bell laptop beyaz ekran hatasıSoru: Packard Bell laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Packard Bell dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Packard Bell laptop iç dış ekranım kırıldıSoru: Packard Bell dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Packard Bell notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Packard Bell laptop ekran ölü pixel çözümüSoru: Packard Bell dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Packard Bell laptop ekran siyah nokta çözümüSoru: Packard Bell laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Packard Bell laptop ekrana sıvı döküldüSoru: Packard Bell laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru: Packard Bell laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyet oranı

√ Uygun fiyat avantajı

Orjinal ve garantili ürün / işçilik

20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve teknik ekipman

Binlerce referans

Hızlı servis hizmeti

%100 Güvenilirlik

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Packard Bell laptop ekranım kırıldı
 • Packard Bell laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Packard Bell laptop ekrana sıvı döküldü
 • Packard Bell notebook ekran değişimi fiyatı
 • Packard Bell laptop ekran değişimi ne kadar
 • Packard Bell laptop ekran fiyatları
 • Packard Bell notebook ekran fiyatları
 • Packard Bell laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Packard Bell laptop ekranı içten çatladı
 • Packard Bell laptop iç ekran kırılması
 • Packard Bell laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Packard Bell laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Packard Bell laptop ekran fiyatları
 • Packard Bell laptop ekranı kaça değişir
 • Packard Bell kadıköy laptop ekran değişimi
 • Packard Bell laptop ekran değişimi istanbul
 • Packard Bell laptop ekran tamiri istanbul

Müşterilerimizden Yorumlar

Can Gündoğdu
Can Gündoğdu
2023-05-14
Bilgisiyarınızı güvenle teslim edebileceğiniz para odaklı değil çözüm odaklı bir servis. yetkili servisin değişmesi gerektiği parçanın aslında düzgün bir şekilde çalıştığını gösterdiler ve beni büyük bir meblağ ödemekten kurtardılar.
Can Karakaslioglu
Can Karakaslioglu
2023-05-10
Çok hızlı ve profesyonel bir işçilik. Teşekkürler
Doğan Altın
Doğan Altın
2023-05-01
Elinize sağlık, harika oldu. Hızlı ve güvenilir.
semih duran
semih duran
2023-04-17
çalışmaz dediğim laptop'ımı çalışır hale getirdikleri yetmiyormuş gibi kibar ve ilgili hizmetleriyle kalıcı bir müşteri kazandılar. Çok teşekkür ederim, başka tamiratlarda görüşmek üzere.
finans takibi
finans takibi
2023-04-15
12 yıllık lenovo marka laptopumu 1 günde upgrade edip bataryasını değiştirdiler. Bilgisayar yeni gibi oldu. Uygun fiyata kaliteli hizmet.👍
Esra Canpolat
Esra Canpolat
2023-04-13
Kırılan bılgısayar camı için gıttım cok kısa bı sürede yapıldı kendımde görmüş oldum samimiyet ve ilgi için kendilerıne ayrıca yapılan indirimden dolayıda teşekkür ediyorum ..
Nursen Bostancioglu
Nursen Bostancioglu
2023-04-11
Çok memnun kaldığım yer hızlı ve uygun fiyatlı. Her arizamda gittiğim tek adres teşekkürler.
Александр Алексей Вронский
Александр Алексей Вронский
2023-04-10
Yorumlara güvenip gidebileceğiniz ve istanbuldaki sayılı adreslerden bir tanesi. Tavsiyem gitmeden önce Burhan Bey'le konuşup kayıt actirmaniz yönünde olacaktır.
Murat Yilmaz
Murat Yilmaz
2023-04-06
İlgili ve profesyonel ekip. Çok memnun kaldım.

Packard Bell Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

Packard Bell Alp Ajax A, Ajax AM, Ajax C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Alp Ajax C2, Ajax C3, Ajax D Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Alp Ajax GDC, Ajax GN, Ajax GN2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Alp Ajax GN3, Alp Horus G, Alp İsis GB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Ares GM, Ares GM2, Ares GM2W, Ares GMDC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Ares GP, GP2, GP3, GP2W, GP3W Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Argo C ARGC0, C1 ARGC1, C2 ARGC2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Argo G, ARGS0 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Butterfly S-FC-001TK Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOA, DOA 150 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT A, DOTA, DOT-A, DOT MRU, DOT-MU Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT M, DOTM, DOT-M, DOT-MA, DOT-MR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT S E2, DOT S NILE, DOTS2W-TK001 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT S RED, DOTS RED Serisi Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT S, DOT-S, DOTS Serisi, DOTS-TK 05 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT S2, DOT-S2, DOTS2 Serisi Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT U, DOTU, DOT-U, DOTS2-R-TK102 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT VR46, DOT-S-TK05, DOT-S-TK008 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT-S2-R-TK002, DOT-S2-W-TK001 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT-SE, DOTSE Serisi, DOT-S2-R-TK001 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT-SE3, DOT S E3, DOTSE3 Serisi Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell DOT-SPT, DOTSPT Serisi Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote A5, A6, A7, A8 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote ALP ISIS GB, ALP-Horus G Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote ALP-Horus GB, ALP-Horus GW Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote B3, BFM, BFS, BFS2, BFT Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote BFXS, BG35, BG45 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote BG45, BG46, BG47, BG48 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote BU45, BU46 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote Butterfly M, Butterfly S Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote Butterfly S Serisi, BFS Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote Butterfly S-FC, S-FV Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote Butterfly S2, S-FV-012TK Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote Butterfly T, S-FC-001TK Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote Butterfly Touchi Butterfly XS Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote C3, D5, DT85, E1, E2, E3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote E4, E5, E6, E7240, F123 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote F124, F5, F7, G1,e G5 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote GN25, GN45, GN45, H3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote H5, Hera C, Hera GL, GL1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote HRG00, F1236, F1236-U-012TK Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote J2, L2, L4, LE11, LE11BZ Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LE69, LE69KB, LE69KB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LG71BM, LG81BA Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LJ Serisi, LJ61-RB-020GE Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LJ61, LJ65-AU-055 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LJ63, LJ75-OJ-230 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LJ65, LJ67, LJ71, LJ73 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LJ75, LJ77, LK11BZ Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LK13BZ, LM81, LM82, LM83 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LM85, LM86, LM87, LM94 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LM98 Serisi, LM98-JO-200TK Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LS11HR, LS11SB, LS13HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LS13SB, LV11HC, LV44 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LS44, LS44HR, LS44SB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote LX86, M3, M5, MB55 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MB65, MB66, MB68, MB85 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MB86, MB87, MB88, MB89 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote ME35, ME69-BMP, MH35 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MH36, MH45, ML61, ML65 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote ML65-M-030, MS2273 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MS2274, MT85, MV35 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MV45, MV46, MV51 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MV61, MV85, MV86, MX35 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MX36, MX37, MX45, MX51 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MX52, MX61, MX65, MX66 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote MX67, MZ35, MZ36, MZ45 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote NJ31, NJ32, NJ65, NJ66 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote NM85, NM86, NM87, NM98 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote NS11HR, NS44HR, NS45HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote NX69HR, NX82, NX86 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote OL 532 R2, P5WS0-TS11 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote PEW91 LED, Q5WS1, Q5WTC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote R0, R1, R2, R3, R4, R5 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote R6, R7, R8, R9, RS65 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote RS66, S2, S4, S5, S8 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote SB65, SB85, SB86, SB87 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote SB88, SB89, SJ45, SJ51 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote SJ81, SJ82, SL35, SL45 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote SJV70 PU ENLJ61, SL51 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote SL65, SL81, ST85, ST86 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Easynote STG00, SW35, SW45, SW51 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote SW61, SW85, SW86, TE11 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TE11BZ, TE11HC, TE69 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TE11-HC-700TK, TE69KB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TE11-HR-112TK, TH36 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TG71-BM-051TK, TJ61 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TJ62, TJ63, TJ64, TJ65 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TJ66, TJ67, TJ68, TJ71 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TJ72, TJ73, TJ74, TJ75 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TJ75-JO-281TK, TJ76 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TJ77, TJ78, TK11BZ Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TK13BZ, TK36, TK37 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TK81, TK83, TK85, TK87 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TM01, TM05, TM80, TM81 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TM82, TM83, TM85 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TM85-JO-200TK, TM86 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TM86-JO-200TK, TM87 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TM89, TM93, TM94, TM97 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TM98, TM99, TN36, TN65 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TR81, TR82, TR83, TR85 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TR86, TR87, TS11HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS11HR-603TK, TS11SB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS11HR-610TK, TS13HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS11-HR-610TK, TS13SB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS11-HR-623TK, TS44HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS11HR-624TK, TS44SB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS44HR-502TK, TS45HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS44-HR-503TK, TS45SB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS44HR-615TK, TSX62HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TS44-HR-700TK, TSX66HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TV44-CM-503TK, TV11HC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TV44-HC-606TK, TV43HC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TX62, TV44HC, TX62HR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote TX69HR, TX8, V5, V5WT2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote V7, V7413, W1, W3, W5 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote W7, W8, XS10, XS20 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell EasyNote Z5WT1, Echo C, KMG00 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell ETNA-GM, Hera C, Hera G, ME35 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Hera GL, Kamet GM, KAV60 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-CAI01, MIT-CAI02 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-COU-A, MIT-DRAG-A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-DRAG-AR, MIT-DRAG-C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-DRAG-D, MIT-DRAG-GT Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-DRAG-GT2, MIT-DRAG-S Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-DRAG-SN, MIT-LYN01 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-LYN02, MIT-LYN08 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-LYN-08, MIT-NYN0Z Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHEA-A, MIT-RHEA-ADC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHEA-AR, MIT-RHEA-B Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHEA-BT, MIT-RHEA-BT+ Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHEA-BT2, MIT-RHEA-C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHEA-D, MIT-RHEA-DC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHEA-S, MIT-RHEA-SDC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHEA-SN, MIT-RHE-B Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-RHE-BT, MIT-SABLE-C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-SABLE-D, MIT-SABLE-DN Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-SABLE-G, MIT-SABLE-GDC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-SABLE-GT, MIT-SABLE-GT2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MIT-TIT-N, MIT-CAI0 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Minos GM, Minos GP Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Minos GP2, Minos GP2W Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Minos GP3, Minos GP3W Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MS2266, MS2273, MS2288 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MS2290, MS2297, MS2303 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MS2317, MS2384, MS2397 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MS3297, MX65-018, MX65-027 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell MX65-038, MX65-200, MX65-P-050 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell NAV50, NEW90, NEW91, NEW95 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell NM85-JN-105TK, V5WT2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Orion A, Orion AP, Orion AP2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell P5WS0, P7YS0, PAV80, PAWF7 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell PEW91, Q5WS1, Q5WTC, QUA-NR1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Steele GP, TK85-AU-002TK Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Vesuvio A, Vesuvio AP Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Vesuvio G, Vesuvio GL Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Vesuvio GM Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell VG70, ZG5, ZH7 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Packard Bell Z5WT1, ZA8, ZE6, ZE7 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar