Grundig Laptop Ekran Tamiri | Orjinal - Garantili - Göz Önünde Değişim

Grundig laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Grundig dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Grundig Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Grundig laptop ekran tamiri

Grundig laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Grundig Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Grundig laptop ekran değişimi fiyatGrundig laptop ekran değişimine net bir fiyat verebilmemiz için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünkü her laptopun ekran çözünürlüğü (1366-768 / 1920-1080), pin sayısı (30 / 40) ve inç yani ekran boyutu (11.6, 13.0, 14.0, 15.6, 17,3 vs) farklıdır, bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Grundig laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 dan arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve Sadece 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka moGrundigerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Grundig dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinalmidir ?

Evet. Grundig laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Grundig laptop ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Grundig Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Grundig laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Grundig notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" dediğinden ekran değişim işlemi garanti kapsamına girmemektedir.

Ekran Değişimi İçin Hangi Firmaya Güvenmeliyim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Grundig laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Grundig Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Grundig laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Grundig laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Grundig laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Grundig Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra grundig laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Grundig marka notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Grundig Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Grundig laptop ekranda dikey çizgiSoru:

Kullanmakta olduğum Grundig notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Grundig dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Grundig laptop ekranda görüntü bozukSoru:

Grundig laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Grundig notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Grundig laptop beyaz ekran hatasıSoru:

Grundig laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Grundig dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Grundig laptop iç dış ekranım kırıldıSoru:

Grundig dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Grundig notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Grundig laptop ekran ölü pixel çözümüSoru:

Grundig dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Grundig laptop ekran siyah nokta çözümüSoru:

Grundig laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Grundig laptop ekrana sıvı döküldüSoru:

Grundig laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru:

Grundig laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyet oranı

√ Uygun fiyat avantajı

Orjinal ve garantili ürün / işçilik

20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve teknik ekipman

Binlerce referans

Hızlı servis hizmeti

%100 Güvenilirlik

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Grundig Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • grundig laptop ekranım kırıldı
 • grundig laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • grundig laptop ekrana sıvı döküldü
 • grundig notebook ekran değişimi fiyatı
 • grundig laptop ekran değişimi ne kadar
 • grundig laptop ekran fiyatları
 • grundig notebook ekran fiyatları
 • grundig laptop ekranı kırıldı kaç para
 • grundig laptop ekranı içten çatladı
 • grundig laptop iç ekran kırılması
 • grundig laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • grundig laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • grundig laptop ekran fiyatları
 • grundig laptop ekranı kaça değişir
 • grundig kadıköy laptop ekran değişimi
 • grundig laptop ekran değişimi istanbul
 • grundig laptop ekran tamiri istanbul

Grundig Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

Grundig 1001, NB1001, Ultrabook 13D-GNBUBSI5, NB1010, NB 1020 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig 13L GNB1567B2I3, 12W GNB1597B1I7, 11G GNB1568B1I5 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig 1P3 GNB1560A1I3, 1B7 GNB1585B3I5, 13M GNB1450B1B8 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig 1W3 GNB1560A2I3, 1Q8 GNB1565B1I3, 1Q7 GNB1550A1B6 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig 1V5 GNB1440A1B8, 1Z6 GNB1540A1B8, 1W4 GNB1565B2I3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig 1E7 GNB1455A1i3, 12V GNB1562A1I3, 1S5 GNB1445A4P6 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig 1Y3 GNB1554A1I3, 1P4 GNB1582B1I3, Duo GNB 1160 CV B8 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GFC 01072, GFC01072, GNB 1440 A1 B8, GNB 1445 A1 MT Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1445 A1 İ3, GNB 1445 A1 P6, GNB 1445 A2 MT, GNB 1445 A2 P6 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1445 A4 P6, GNB 1445 A3 P6, GNB 1450 B1 B8, GNB 1460 A1 i3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1460 B2 i3, GNB 1460 B1 i3, GNB 1465 A1 i5, GNB 1540 A1 B8 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1545 A1 MT, GNB 1545 A1 B6, GNB 1545 A1 P6, GNB 1550 A1 B2 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GFC 01072, 1020, GNB 1150 B1 N2, GNB 1555 B1 i3, GNB 1555 C1 i3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1575 A2 i5, GNB 1570 B3 P6, GNB 1575 B1 i3, GNB 1575 B2 i3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1583 B1 i3, GNB 1582 A1 i3, GNB 1585 B1 i5, GNB 1585 B3 i5 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1595 B3 i7, GNB 1586 B2 i5, GNB 1595 B6 i7, GNB 1596 B2 i7 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1450 B1 B8, GNB 1445 A4 P6, GNB 1450 B2 B8, GNB 1455 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1465 A1 I3, GNB 1455 A1 İ3, GNB 1550 A1 B6, GNB 1554 A1 I3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1560, GNB 1555 A1 MT, GNB 1560 A1 i3, GNB 1562 A2 I3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1565 A1 İ3, GNB 1565, GNB 1565 B1 i3, GNB 1567 B1 i3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1567B2I3, GNB 1567 B1 İ3, GNB 1575, GNB 1582 B1 i3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1585 B5 i5, GNB 1585, GNB 1588 B1 İ5, GNB 1595 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig GNB 1595 B6 i7, GNB 1595 B2I7, GNB1445A4P6, GND 1460 B2 İ3 Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Grundig NB 1010 Mini, NB 1001 Mini, NB 1020 Mini, Ultrabook Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Müşterilerimizden Yorumlar

Can Gündoğdu
Can Gündoğdu
2023-05-14
Bilgisiyarınızı güvenle teslim edebileceğiniz para odaklı değil çözüm odaklı bir servis. yetkili servisin değişmesi gerektiği parçanın aslında düzgün bir şekilde çalıştığını gösterdiler ve beni büyük bir meblağ ödemekten kurtardılar.
Can Karakaslioglu
Can Karakaslioglu
2023-05-10
Çok hızlı ve profesyonel bir işçilik. Teşekkürler
Doğan Altın
Doğan Altın
2023-05-01
Elinize sağlık, harika oldu. Hızlı ve güvenilir.
semih duran
semih duran
2023-04-17
çalışmaz dediğim laptop'ımı çalışır hale getirdikleri yetmiyormuş gibi kibar ve ilgili hizmetleriyle kalıcı bir müşteri kazandılar. Çok teşekkür ederim, başka tamiratlarda görüşmek üzere.
finans takibi
finans takibi
2023-04-15
12 yıllık lenovo marka laptopumu 1 günde upgrade edip bataryasını değiştirdiler. Bilgisayar yeni gibi oldu. Uygun fiyata kaliteli hizmet.👍
Esra Canpolat
Esra Canpolat
2023-04-13
Kırılan bılgısayar camı için gıttım cok kısa bı sürede yapıldı kendımde görmüş oldum samimiyet ve ilgi için kendilerıne ayrıca yapılan indirimden dolayıda teşekkür ediyorum ..
Nursen Bostancioglu
Nursen Bostancioglu
2023-04-11
Çok memnun kaldığım yer hızlı ve uygun fiyatlı. Her arizamda gittiğim tek adres teşekkürler.
Александр Алексей Вронский
Александр Алексей Вронский
2023-04-10
Yorumlara güvenip gidebileceğiniz ve istanbuldaki sayılı adreslerden bir tanesi. Tavsiyem gitmeden önce Burhan Bey'le konuşup kayıt actirmaniz yönünde olacaktır.
Murat Yilmaz
Murat Yilmaz
2023-04-06
İlgili ve profesyonel ekip. Çok memnun kaldım.

Grundig Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Grundig 1001, NB1001, Ultrabook 13D-GNBUBSI5, NB1010, NB 1020 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig 13L GNB1567B2I3, 12W GNB1597B1I7, 11G GNB1568B1I5 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig 1P3 GNB1560A1I3, 1B7 GNB1585B3I5, 13M GNB1450B1B8 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig 1W3 GNB1560A2I3, 1Q8 GNB1565B1I3, 1Q7 GNB1550A1B6 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig 1V5 GNB1440A1B8, 1Z6 GNB1540A1B8, 1W4 GNB1565B2I3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig 1E7 GNB1455A1i3, 12V GNB1562A1I3, 1S5 GNB1445A4P6 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig 1Y3 GNB1554A1I3, 1P4 GNB1582B1I3, Duo GNB 1160 CV B8 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GFC 01072, GFC01072, GNB 1440 A1 B8, GNB 1445 A1 MT Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1445 A1 İ3, GNB 1445 A1 P6, GNB 1445 A2 MT, GNB 1445 A2 P6 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1445 A4 P6, GNB 1445 A3 P6, GNB 1450 B1 B8, GNB 1460 A1 i3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1460 B2 i3, GNB 1460 B1 i3, GNB 1465 A1 i5, GNB 1540 A1 B8 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1545 A1 MT, GNB 1545 A1 B6, GNB 1545 A1 P6, GNB 1550 A1 B2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GFC 01072, 1020, GNB 1150 B1 N2, GNB 1555 B1 i3, GNB 1555 C1 i3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1575 A2 i5, GNB 1570 B3 P6, GNB 1575 B1 i3, GNB 1575 B2 i3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1583 B1 i3, GNB 1582 A1 i3, GNB 1585 B1 i5, GNB 1585 B3 i5 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1595 B3 i7, GNB 1586 B2 i5, GNB 1595 B6 i7, GNB 1596 B2 i7 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1450 B1 B8, GNB 1445 A4 P6, GNB 1450 B2 B8, GNB 1455 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1465 A1 I3, GNB 1455 A1 İ3, GNB 1550 A1 B6, GNB 1554 A1 I3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1560, GNB 1555 A1 MT, GNB 1560 A1 i3, GNB 1562 A2 I3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1565 A1 İ3, GNB 1565, GNB 1565 B1 i3, GNB 1567 B1 i3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1567B2I3, GNB 1567 B1 İ3, GNB 1575, GNB 1582 B1 i3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1585 B5 i5, GNB 1585, GNB 1588 B1 İ5, GNB 1595 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig GNB 1595 B6 i7, GNB 1595 B2I7, GNB1445A4P6, GND 1460 B2 İ3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Grundig NB 1010 Mini, NB 1001 Mini, NB 1020 Mini, Ultrabook Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar