Samsung Laptop Ekran Tamiri | Orjinal - Garantili - Göz Önünde Değişim

Samsung laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Samsung dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Samsung Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Samsung laptop ekran tamiri

Samsung laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer Samsung laptopunuzun üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Samsung Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Samsung laptop ekran değişimi fiyatSamsung laptop ekran değişimine net bir fiyat verebilmemiz için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünkü her laptopun ekran çözünürlüğü (1366-768 / 1920-1080), pin sayısı (30 / 40) ve inç yani ekran boyutu (11.6, 13.0, 14.0, 15.6, 17,3 vs) farklıdır, bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka modellerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Samsung dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinal Midir ?

Evet. Samsung laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Değişim yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, çözünürlük, parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Samsung Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Samsung laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Samsung notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" dediğinden ekran değişimi garanti kapsamına girmemektedir.

Ekran Değişimi İçin Hangi Firmaya Güvenmeliyim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Samsung laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Samsung Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Samsung laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Samsung laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Samsung laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Samsung Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra samsung laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Samsung marka dizüstü laptop bilgisayarların; Anakart, ekran kartı, chipset, şarj soketi, kasa, menteşe gibi parçaların tamirini ve bakım hizmetini verirken, satış tarafında ise klavye, şarj aleti, batarya, kasa, menteşe, ön kapak, arka kapak, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Samsung Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Samsung laptop ekranda dikey çizgiSoru: Kullanmakta olduğum Samsung notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Samsung dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Samsung laptop ekranda görüntü bozukSoru: Samsung laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Samsung notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Samsung laptop beyaz ekran hatasıSoru: Samsung laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Samsung dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Samsung laptop iç dış ekranım kırıldıSoru: Samsung dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Samsung notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Samsung laptop ekran ölü pixel çözümüSoru: Samsung dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Samsung laptop ekran siyah nokta çözümüSoru: Samsung laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Samsung laptop ekrana sıvı döküldüSoru: Samsung laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru: Samsung laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyet oranı

√ Uygun fiyat avantajı

Orjinal ve garantili ürün / işçilik

20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve teknik ekipman

Binlerce referans

Hızlı servis hizmeti

%100 Güvenilirlik

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Samsung laptop ekranı kırıldı
 • Samsung laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Samsung laptop ekrana sıvı döküldü
 • Samsung notebook ekran değişimi fiyatı ?
 • Samsung laptop ekran değişimi fiyatı ?
 • Samsung laptop ekran fiyatları ?
 • Samsung notebook ekran fiyatları ?
 • Samsung laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Samsung laptop ekranı içten çatladı
 • Samsung laptop iç ekran kırılması
 • Samsung laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Samsung laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Samsung laptop ekran fiyatları
 • Samsung laptop ekranı kaça değişir
 • Ataşehir Samsung laptop ekran değişimi
 • Samsung laptop ekran tamiri istanbul
 • Samsung laptop ekran değişimi istanbul

Müşterilerimizden Yorumlar

Can Gündoğdu
Can Gündoğdu
2023-05-14
Bilgisiyarınızı güvenle teslim edebileceğiniz para odaklı değil çözüm odaklı bir servis. yetkili servisin değişmesi gerektiği parçanın aslında düzgün bir şekilde çalıştığını gösterdiler ve beni büyük bir meblağ ödemekten kurtardılar.
Can Karakaslioglu
Can Karakaslioglu
2023-05-10
Çok hızlı ve profesyonel bir işçilik. Teşekkürler
Doğan Altın
Doğan Altın
2023-05-01
Elinize sağlık, harika oldu. Hızlı ve güvenilir.
semih duran
semih duran
2023-04-17
çalışmaz dediğim laptop'ımı çalışır hale getirdikleri yetmiyormuş gibi kibar ve ilgili hizmetleriyle kalıcı bir müşteri kazandılar. Çok teşekkür ederim, başka tamiratlarda görüşmek üzere.
finans takibi
finans takibi
2023-04-15
12 yıllık lenovo marka laptopumu 1 günde upgrade edip bataryasını değiştirdiler. Bilgisayar yeni gibi oldu. Uygun fiyata kaliteli hizmet.👍
Esra Canpolat
Esra Canpolat
2023-04-13
Kırılan bılgısayar camı için gıttım cok kısa bı sürede yapıldı kendımde görmüş oldum samimiyet ve ilgi için kendilerıne ayrıca yapılan indirimden dolayıda teşekkür ediyorum ..
Nursen Bostancioglu
Nursen Bostancioglu
2023-04-11
Çok memnun kaldığım yer hızlı ve uygun fiyatlı. Her arizamda gittiğim tek adres teşekkürler.
Александр Алексей Вронский
Александр Алексей Вронский
2023-04-10
Yorumlara güvenip gidebileceğiniz ve istanbuldaki sayılı adreslerden bir tanesi. Tavsiyem gitmeden önce Burhan Bey'le konuşup kayıt actirmaniz yönünde olacaktır.
Murat Yilmaz
Murat Yilmaz
2023-04-06
İlgili ve profesyonel ekip. Çok memnun kaldım.

Samsung Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller

Samsung 300, 300E, 300V, NP300, NP300E, NP300V Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung 305, 305E, 305V, NP305, NP305E, NP305V Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung 530, 530U, NP530, NP530U, A10, AEGIS Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung ATIV Smart PC 500T, AMOR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 3 NP350E7C, NP350E7C S01TR, NP915S3G K02TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP 915S3G, NP905S3G K03TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP905S3G, NP905S3G K01TR, NP905S3G K02TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP910S3G, 7 XE700T1C, 5 XE500T1C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Ati ook 9 Lite NP915S3G, NP915S3GI, NP915S3G K01TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA59 03720A, 03144A, 02954A, 02879A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA96 05224A, 05224M, 04152B, 05402A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA59 03720C, 03720D, 03720B, 06322A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BREMEN, BREMEN2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung BA96 06015A, 06016A, 06179A, 05886A, 06424B Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung E172, E152, E251, E252, E257, E271, Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung E272, E372, E452, E5510, ERIC, EUROPA Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung G10, G15, GT, HOUSTON, JINMAO, LENNON, LOTUS Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung M30, M40, M50, M55, M60, M70, M730 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N140, N145, N145P, N148, N148P Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N100, N110, N120, N130, N135 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N150 Plus, N150, N150P, N210, N210P Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung N220P, N220, N230, N310, N315, N350 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NAOTO, N510, NB30, NB30P, NC10 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NC111, NC110, NC20, NC210, NC210P1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NF110, NC215, NF210, NF310, NIKE Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP E5510, E452, N102S, N130, N143 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP N150 JP0XTR, N150 JP0HTR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP N145 JP02TR, N148, N150 JP09TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP NC110, N150 Plus 10, QX410BM US Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R518 DS0CTR, R518 DS07TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R510 FS06TR, R440I, XA01TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R520 JS01TR, R518H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R522 XA01TR, JS06TR, XA04TR, XS06TR, XS09TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R540 JS09TR, R540 Serisi, R540EP Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP RF511 S06TR, RC520, R780VE, R780E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP R620E, R620 AS01TR, R60E, R580 JS01TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP RV510I, RV510 A07TR, RV515I, RV520I Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP SF511 A01US, SF510 S01US, X360 AA01TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP X460 WS02US, AS02TR, X460IBM TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP200A5Y, NP200A5BI, NP200B5AI, NP270E5E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5E X08TR, NP270E5E X03TR, NP270E5G Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5G X01TR, NP270E5G K03US, NP270E5J Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5J X03TR, NP270E5J X02TR, NP270E5R Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP270E5U, NP270E5U, NP270E5V, NP300E5A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A S04TR, NP300E5A A0BTR V2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A S0CTR, NP300E5A S08TR V2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5A-A02TR, NP300E5A S0FTR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5C, NP300E5AI, NP300E5AH Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5C A06TR, NP300E5A-S02TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5E A02TR, NP300E5C S06TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5V, NP300E5E, NP300E5X, NP300V5A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5Z A04TR, NP300E5X A01TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5Z S05TR, NP300E5Z A07TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300E5ZH, NP300E5Z, NP300E5X, NP300V4AI Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300U1A, NP300E5ZI, NP300V3A, NP300V3AI Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300V5A S06TR, NP300V5A S02TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP300V5AI, NP300V5AH, NP300V5C, NP300V5ZH Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A, NP305E4Z Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A A03US V1, NP305E5A A01US V2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5A S07TR V1, NP305E5A A05US V1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305E5AI, NP305E5AH, NP305E7AI, NP305V5A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP305U1A, NP305E7A A01US, NP305V4Z Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350E5C, NP305V5AI, NP350E5C, NP350E7C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2A, NP350U2B, NP350U2A, NP350E5C S02TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2B A05TR, NP350U2B A01US, NP350V5C S0CTR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350U2B A09TR, NP350U2B A08TR, NP350U2B A0ATR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP350V5X, NP350V5C, NP3530EA, NP3530EA S03TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP355E5X, NP3530EC, NP355V5C, NP370R5E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP400B4BI, NP400B2BI, NP450R5G, NP500E5A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP520U4C, NP500P4C, NP530U3B, NP530U3BI Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP530U4B, NP530U3C, NP530U4BI, NP530U4C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP535U4C, NP535U3C, NP540U3C, NP542U3X Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP540U3C A01TR, NP550P5C A02US, NP550P5C S04TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP550P7C, NP550P5C, NP600B5BH, NP700G7A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP550P7C T03TR, NP550P7C S01TR, NP700G7C T01US Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP700G7C, NP700Z3AH, NP700Z5A, NP700Z5AH Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP700Z5C, NP700Z5BH, NP900X1A, NP900X1B Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP900X3A A05US, NP900X3A B02US, NP900X4C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-N100, NP905S3G, NP905S3G, NP900X4D Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-NC10, NP905S3G K05TR, NP905S3G K01AE Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-R519, NP-R518H, NP-R518, NP-NC210 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-R540, NP-R538H, NP-R538, NP-R522H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NP-RV508-A01TR, NP-RC512, NP-RC510, NP-R580H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung NT301E5C, NT R540I PS2, NV5000, OREGON Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P20, P10, P200, P210, P25, P28, P30 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P35, P40, P400, P430, P430C, P460, P560E,P560I Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P460I, P480, P50, P500, P510, P530, P530I, P55 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung P580, P60, P710, PETRONAS, PRINCETON, Q1, Q10, Q1B Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q1EX, Q1U, Q1UC, Q1UP, Q20, Q210, Q25, P560 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q30, Q310, Q320, Q320E, Q330, Q70 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung Q35, Q40, Q430, Q430E, Q430H, Q45, Q530, Q530E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung QX310, QX410, QX411, QX411H, QX411I Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung QX412, R18, R20, R25, R40, R408, Q530H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R41, R410, R420, R430, R430I, R440, R440I Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R45, R458, R460, R468, R480, R480I Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R505, R508, R508E, R509, R510, R510 XE2V 5750 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R510 XE5V 7350, R510E, R515, R515L, R518, R518E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R522H, R522E, R522, R520H, R520E, R520, R519 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R525DR, R525, R525E, R528, R528CE, R530, R530C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R530E, R530CE, R538, R538E, R538I, R540, R540E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R540H, R540E, R540I, R55, R518H, R50, R500H Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R60, R590E, R590, R580I, R580E, R580, R58, R560 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R70 , R700, R65, R620H, R620E, R620, R610, R60E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung R730C, R730E, R730, R720, R720, R719, R710R, R710 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RC512, RC520H, RC510E, RC510, R780VE, R780E, R780 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RF510E, RF511, RF510, RC730, RC710, RC530, RC520 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV510, RV510I, RV509, RV508, RV410I, RC512I Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV410, RF711, RF710E, RF710 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung RV515I, RV518, RV515 Serisi, RV511I, RV511E, RV511 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung S3511, S3520, RV720I, RV720, RV711, RV520I, RV520 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SE20, SF310, SE11, SCALA2, SA21, SA20, SA11, SA1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SF311, SF311H, SF311I, SF410, SF411, SF411I, SF510 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung SF511, SF511I, STANFORD, T10, V20, V25, V30 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X06, X1, X10, X11, X05, VEYRON, VM Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X15, X20, X22, X25, X130, X120 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X30, X360, X420, X460, X65, XE500T1C Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung X460 44G, X460 AS04, X460I, X50, X520, X60 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar
Samsung XE700T1C, XE700T1C H01TR, XE700T1A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyat Ne Kadar