Lg Laptop Ekran Tamiri | Uygun Fiyat - Orjinal Ürün - Anında Değişim

Lg laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Lg dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhp, lg, lenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Lg Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Lg laptop ekran tamiri

Lg laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Lg Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Lg laptop ekran değişimi fiyat

Lg laptop ekran değişimine net bir fiyat verebilmemiz için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünkü her laptopun ekran çözünürlüğü (1366-768 / 1920-1080), pin sayısı (30 / 40) ve inç yani ekran boyutu (11.6, 13.0, 14.0, 15.6, 17,3 vs) farklıdır, bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Lg laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 dan arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve Sadece 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka moLgerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Lg dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinalmidir ?

Evet. Laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Lg laptop ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Lg Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Lg laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Lg notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" dediğinden ekran değişim işlemi garanti kapsamına girmemektedir.

Ekran Değişimi İçin Hangi Firmaya Güvenmeliyim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Lg laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Lg Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Lg laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Lg laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Lg laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Lg Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Lg marka notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Lg Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Lg laptop ekranda dikey çizgiSoru:

Kullanmakta olduğum Lg notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Lg dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Lg laptop ekranda görüntü bozukSoru:

Lg laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Lg notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Lg laptop beyaz ekran hatasıSoru:

Lg laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Lg dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Lg laptop iç dış ekranım kırıldıSoru:

Lg dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Lg notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Lg laptop ekran ölü pixel çözümüSoru:

Lg dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Lg laptop ekran siyah nokta çözümüSoru:

Lg laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Lg laptop ekrana sıvı döküldüSoru:

Lg laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru:

Lg laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyet oranı

√ Uygun fiyat avantajı

Orjinal ve garantili ürün / işçilik

20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve teknik ekipman

Binlerce referans

Hızlı servis hizmeti

%100 Güvenilirlik

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Lg laptop ekranı kırıldı
 • Lg laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Lg laptop ekrana sıvı döküldü
 • Lg notebook ekran değişimi fiyatı ?
 • Lg laptop ekran değişimi fiyatı ?
 • Lg laptop ekran fiyatları ?
 • Lg notebook ekran fiyatları ?
 • Lg laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Lg laptop ekranı içten çatladı
 • Lg laptop iç ekran kırılması
 • Lg laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Lg laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Lg laptop ekran fiyatları
 • Lg laptop ekranı kaça değişir
 • Ataşehir Lg laptop ekran değişimi
 • Lg laptop ekran tamiri istanbul
 • Lg laptop ekran değişimi istanbul

Müşterilerimizden Yorumlar

Daniela C.
Daniela C.
2024-02-16
Çok teşekkürler ben bu kadar çabuk çözülebileceğini tahmin etmemiştim. Çok ilgililerdi. Tekrardan teşekkür ederim. Bol kazançlar dilerim
yasin ada
yasin ada
2024-02-16
Öncelikle tanıdığıma çok memnun olduğum bir firma. Hızlı, net, profesyonel çözüm. Gayet naif ve bilgili Yusuf Bey. Kendi tecrübemde ise anakart arızamı hızlı tamir ederek çok güzel bir işçilikle geri gönderdi. Ayrıca çokta ilgiliydi tekrar teşekkür ederim. Allah yolunuzu ve işlerinizi açık etsin.
Çağlar Türk
Çağlar Türk
2024-02-12
Laptop Menteşe arızası nedeniyle kullanamaz duruma gelen göndermiş olduğum cihazı çok kısa bir sürede ve çok temiz işçilikle çözdüler.İşinin hakkını fazlasıyla verdiler.Teşekkür ederim.
Mustafa Oğuzhan Çağlayan
Mustafa Oğuzhan Çağlayan
2023-10-24
2021 model dizüstü bilgisayarın ekran tamirini kargo ile göndererek yaptırdım. Firma çok ilgili, tamir aşamalarında sürekli bilgilendirildim. Sürpriz fiyat yok, işçilik güzel. Kesinlikle tavsiye ederim
ali bacanak
ali bacanak
2023-10-17
Bir işi yapacaksan ya aşığı olacaksın ya da muhtacı olacaksın. Kesinlikle bu arkadaşlar işin aşığı. 2 adet apple Mac Book Air ekran değişimi için gönderdim. Kargo 17 Ekim 2023 günü teslim alındı. Ayni gün değişim yapıldı ve kargoya verildi. Tarsus ve Hatay Samandağ dan fiyat araştırmıştım. Fiyat konusunda Tarsus tan %50 Samandağdan % 110 daha düşük bir fiyata orjinal değişim yapıldı. Daha ne olsun. Teşekür ederim. İşiniz gücünüz rast gelsin ustam.
Şirin Massoumilari
Şirin Massoumilari
2023-10-06
Lenovo marka çok eski bir bilgisayarım vardı, SSD,RAM takviyesi yaptılar, bütün bir gün boyunca uğraştılar, sağolsunlar ve şu an neredeyse ölü olan bilgisayar ayağa kalktı. Tüm ekibe en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Canberk tabakoğlu
Canberk tabakoğlu
2023-09-07
Benim için son derece önemli olan bilgisayarımın arızası için Ekran Tamircim firmasını seçtiğim için çok mutluyum. Onların hızlı ve profesyonel hizmeti sayesinde bilgisayarımı kısa süre içinde tamir edebildiler. İlk temasımızdan itibaren Ekran Tamircim ekibi, sorunumu hızlı bir şekilde teşhis etmek ve çözmek için son derece yardımsever ve bilgiliydi. Teknisyenleri işlerini titizlikle yaparken, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttular. Ayrıca, tamir süreci boyunca bana düzenli güncellemeler sağladılar ve her adımda ne yaptıkları hakkında açıklayıcı bilgi verdiler. Bu, müşteri olarak kendimi güvende hissetmemi sağladı. Sonuç olarak, Ekran Tamircim firmasından aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Bilgisayarım şimdi daha iyi çalışıyor ve onarım süreci sorunsuz geçti. Herkese Ekran Tamircim firmasını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. İhtiyacınız olan bilgisayar tamiri hizmetini sunan güvenilir bir firma arıyorsanız, Ekran Tamircim sizin için en iyi seçenek olacaktır. Teşekkür ederim Ekran Tamircim ekibi!
Yafez urgancı
Yafez urgancı
2023-09-06
Yakup beye çok teşekkür ederim. 2014 model hp laptopumun anakart tamir işlemini sorunsuz hallettiler şu an gayet iyi çalışıyor. Ayrıca ücretsiz sistem yüklemesi için de teşekkürler
Yakup Aydın
Yakup Aydın
2023-09-06
Beklediğimden hızlı ve kaliteli işçilik olmuş ellerinize sağlık
Gameofborne
Gameofborne
2023-08-31
Oldukça kaliteli bir müessese ücreti 2. Planda tutup önce iş anlayışları var çok teşekkür ederim iyi varsınız.

Lg Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

LG A1, A505, A510, A510 (QL9), A510 G.AE28E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG A510 G.AED5BE1, A515, A520, C1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG C400 K.AAD5SE1, C500, C500 G.AAC5BE1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG C500 G.AAC5GE1, C500 G.AAS4BE1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG C500 G.AR36E, C500 G.ARG9RE1, CD400 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E200, E200 A.CPG2E1, E210 M.C2J3AD Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E300, E300 A.C225E, E300 A.C2A7E2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E300 A.C2J3E2, E300 A.CBH3Z, E300 A.CPF5E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E300 A.CPH2E2, E300 A.CPH7E2, E300 A.CPX2E2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E300 AB11Z, E300 AP30T, E300 APF1E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E310 M.C2B5E, E310 M.C2R4E2, E310 M.CP6PE1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E310 M.CP6RE1, E500, E500 G.A2F1E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E500 G.A2J2E2, E500 G210T, E500 G2K1E2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E500 GABATZ, E500 GBS1E1, E500 GPHCAD Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E500 JPSPT, E500 JPSQT, E500 K.APYST Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E500 L.A205E, E500 L.A2F1E1, E500 L.A2V1E8 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E500 L.A414E, E500 S.AP17E, E500 SP33T Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E500 SPINE, E500 SPLIT, E500 UP33T Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG E500 UP55T, E510, F1, F1 2K2ZT, F1 2K69AB Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG FE, FS, K1, K2, LE50, LGA1, LGA15, LGC1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LGC50, LGE23, LGE5, LGE50, LGE51, LGF1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LGK1, LGM1, LGM7, LGP1, LGR40, LGR41 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LGR45, LGR50, LGR51, LGR58, LGR70, LGR71 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LGS1, LGS7, LGT1, LGT28, LGW6, LGX11 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LGX12, LGX13, LGX14, LGX17, LM50, LM50a Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LM60, LM70, LP60, LS40, LS40e, LS50 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LS50a, LS55, LS70, LT20, LU20, LW20, LW25 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG LW40, LW60, LW70, LW75, M1, P1,P1 J2PAV1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG P1 J2RRV1, P1 J301E2, P1 J302E1, P1 JDGGG Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG P1 JOY3E1, P1 JSUVT, P1 JULIE, P1 KPU2E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG P100, P210, P300, P300, P300 UP33T, P310 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG P420, P430, P510, P530, R200, R200 DB1DE Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R200 E.CPA1E2, R200 EP22T, R310, R310 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R380, R380 A.A21WE, R380 A.ARBPE1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R380 A.ARW3E, R380 A.ARW4E, R400 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R400 5.C2YSP, R400 52ABZ, R400 EBFGE1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R400 EPAAE, R400 EPU2E2, R400 M2K1E2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R400 MP22A3, R400 MPMUE1, R400 SVC001 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R405, R410, R450, R450 M.ARBRE1, R480 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R480 K.ARD7WE1, R500, R510, R510 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R510 G.AB09E, R510 L.A228E, R510 L.AP15T Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R560, R560 C.AA1BAD, R560 L.AAD2BAD Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R560 U.ARC1BT, R580, R580 E.AR28E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R580 G.A2C2WE4, R580 M.AA65RE2, R590 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG R700, R710, R710, RD410, RD460, RD510 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG S1, S210, S510, S900, T1, T280, T290 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG TX, V300, W1, X100, X110, X110 G.A7BKU Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X110 G.A7G2E, X110 G.A7H1E1, X110 G.A7H3E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X110 G.A7SPE1, X110 L.A7B3E, X110 L.A7F1E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X110 L.A7P1E, X110 N.A71PE1, X110 N.A73BE1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X110 N.A7QWE1, X110 N.A7RWE1, X120 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X120 N.ASB6E, X130, X130 G.A7P1E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X130 G.A7W1E1, X130 G.ASB6E1, X130 G.ASB7E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X130 G.ASR6E1, X130 L.A7B1E6, X130 L.A7B6E5 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X130 L.ASB6E, X130 L.ASP7E1, X130 L.ASW7E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X140, X140 G.AGB9E1, X140 L.AGP9E1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X140 L.AGW9E1, X140 N.ASW6E, X170, X200 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG X200 L.AGL4E1, X200 L.AGS4E1,X300, XNOTE R1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
LG Z1, Z1 ART1T, Z1 BLAZE, Z1 BRITE Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar