Fujitsu Laptop Ekran Tamiri | Uygun Fiyat - Orjinal Ürün - Anında Değişim

Fujitsu laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Fujitsu dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Fujitsu Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Fujitsu laptop ekran tamiri

Fujitsu laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Fujitsu Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Fujitsu laptop ekran değişimi fiyatFujitsu laptop ekran değişimi fiyatı için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünki her Fujitsu laptopların ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri farklıdır bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Fujitsu laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve Sadece 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka moFujitsuerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Fujitsu dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinalmidir ?

Evet. Laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Fujitsu laptop ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Fujitsu Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor, Fujitsu laptop ekranım kırıldı garanti kapsamına girer mi ?

Notebook üreticileri ekran kırılmasına "kullanıcı hatası diyor" ve maalesef garanti vermiyor.

Ekranımı Değiştireceğim Ama Hangi Firmaya Nasıl Güveneceğim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Fujitsu laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Fujitsu Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Fujitsu laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Fujitsu laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Fujitsu laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Fujitsu Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Fujitsu marka notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Fujitsu Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Fujitsu laptop ekranda dikey çizgiSoru:

Kullanmakta olduğum Fujitsu notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Fujitsu dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Fujitsu laptop ekranda görüntü bozukSoru:

Fujitsu laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Fujitsu notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Fujitsu laptop beyaz ekran hatasıSoru:

Fujitsu laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Fujitsu dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Fujitsu laptop iç dış ekranım kırıldıSoru:

Fujitsu dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Fujitsu notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Fujitsu laptop ekran ölü pixel çözümüSoru:

Fujitsu dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Fujitsu laptop ekran siyah nokta çözümüSoru:

Fujitsu laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Fujitsu laptop ekrana sıvı döküldüSoru:

Fujitsu laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru:

Fujitsu laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekteyiz.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş servisimizde, sadece ekran değişimi değil aynı zamanda marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri ve yedek parça satışı da yapmaktayız.

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Fujitsu Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • fujitsu laptop ekranım kırıldı
 • fujitsu laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • fujitsu laptop ekrana sıvı döküldü
 • fujitsu notebook ekran değişimi fiyatı
 • fujitsu laptop ekran değişimi ne kadar
 • fujitsu laptop ekran fiyatları
 • fujitsu notebook ekran fiyatları
 • fujitsu laptop ekranı kırıldı kaç para
 • fujitsu laptop ekranı içten çatladı
 • fujitsu laptop iç ekran kırılması
 • fujitsu laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • fujitsu laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • fujitsu laptop ekran fiyatları
 • fujitsu laptop ekranı kaça değişir
 • fujitsu kadıköy laptop ekran değişimi
 • fujitsu laptop ekran değişimi istanbul
 • fujitsu laptop ekran tamiri istanbul

Fujitsu Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

Fujitsu Amilo A1800, A1667G, A2000, A2400 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo A7645, A7640, A8620, D1840 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo D5100, D1845, D5500, D6100 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo A1645, A1640, A1630, A1600, A1400 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo A6600, A3667G, A7600, A7620 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo A1650, A1645G, A1650G, A1655G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo EL 6800, D8850, K7600, K7610 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo D6800, D6500, D6820, D7100 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo D8800, D7850, D8820, D8830 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo L1310, L1300, L1310G, L6810 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo L7310, L7300T, L7310S, L7320 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo D7800, D7500, D7820, D7830 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo L6825, L6820, L7300, L7300G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Li3710, Li2735, Li3910, M1405 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Li1705, La1703, Li1718, Li1720 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Li1820, Li1818, Li2727, Li2732 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M1424, M1420, M1425, M1425G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M1451G, M1451, M3100, M3438 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M1439G, M1437G, M1450, M1450G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M6450G, M6300, M6453, M6453G Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M4438, M4100, M4500, M6100 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M7424, M7405, M7425, M7440 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Mini Uİ 3520, Pa1510, Pa2510 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Mini Ui3520, Pa1538, Pa1539 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M6800, M6500, M7300, M7400 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo M7800, M7440G, M8300, M8800 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pi1536, Pi1505, Pi1537, Pi1556 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pi2550, Pi2540, Pi3525, Pi3540 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pi3625, Pi3560, Pi3660 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pa2549, Pa2548, Pa3515, Pa3553 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pi2512, Pi1557, Pi2515, Pi2530 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pro V2020, V2010, V2000, V1000 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pro V2030, V2045, V2040, V2035 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pro V2085, V2065, V2060, V2055 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pro V3205, V3515, V3505, V3405 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Pro V8010, V7010, V3545, V3525, V8210 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Xi1526, Xa3530, Xa2529, Xa2528 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Xi1546, Xi1547, Xi1554, Xi2428, Xi3670 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Si2636, Si1848, Si1520, Sa3650 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Si2654, Xa1527, Xa1526, Si3655 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Amilo Xi3450, Xi2550, Xi2548, Xi2528, Xi3650 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Celsius Mobile A, 810, H, H210, H230 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Celsius Mobile H270, H700, H710, H910, S Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Celsius Mobile H240, H250, H265, Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Esprimo Mobile M9400, D9515, D9510, D9500 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Esprimo Mobile M9410, MS2239, U9200, U9210 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Esprimo Mobile M9415, U9215, V5505, V5515 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Esprimo Mobile V6505, V5555, V5545, V5535 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Esprimo Mobile V6515, V6555, V6545, V6535 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Esprimo Mobile X9515, X9510, X9525 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook A6025, A544, A531, A530, A1130 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook AH530, B2131, B2130, AH550, AH531 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook B2545, B2175, B2547, B2562 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook B2133, B2132, B2154, B2156 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook C1110, C1020, C1110D, C1320 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook C4110, C1410, C4135, C4155 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook B2569, B2566, B2610, C1010 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook C6155, C6135, C4355, C6175 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook C4310, C4175 , C4325, C4345 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook C6535, C6387, C6355, C6545 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook C6310, C6185, C6325, C6345 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook C6565, C6555, C6575, C6597 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E4010, E2010, C6637, E4010D Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E6180, E6170, E6150, E5320 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E6585, E6575, E6570, E6560 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E6530, E6520, E6540, E6550 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E6644, E6634, E6624, E6595 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E781 vPro, E780, E751 vPro Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E751, E7110, E7010, E6646 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E8110, E8020D, E8020, E8010 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook FMV-A8280, MH330, N7010, NH570 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook E8310, E8210, E8410, E8420 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook LH531, LH530, NH751, P1510 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook P1620, P1610, P2020, P3110 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook P701, P5020, P7010, P7120 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook P8010, P771, P770, P7230 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook P8110, P8020, PH530, Q2010 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook S5582, S4572, S5586, S6010 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook S6120D, S6120, S6410, S6420 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook S7010, S6520, S7020, S710 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook S4510, S2110, S4542, S4546 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook S7210, S7110, S7220, S751 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook S781 vPro, S761 vPro, T1010 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook S760, S751 vPro, S761, SH531 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook T3010D, T3010, T4010, T4010D Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook T4215, T4210, T4220, T4310 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook T900, T731, T901, TH700, X7530 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook X7560, X7550, X7570, X7595 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu M 2010, 1010, PenCentra 200 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu LifeBook T5010, T4410, T580, T730 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Point 510, 1600, LİTELİNE LF6 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic LT, 3500, C500, P-600 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic Q550, P600 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic ST1200, ST1000, ST2300, ST3400 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic ST4110P, ST4120, ST4110, ST3500 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic ST4121P, ST500, ST4121, ST4120P Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic ST5011, ST5011D, ST5010D, ST5010 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic ST5021, ST5021D, ST5022, ST5020D Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic ST5112, ST6012, ST5111 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic TeamPad 500G, 700, TM LT P-600 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?
Fujitsu Stylistic ST5022D, ST5031, ST5032, ST5020 Laptop Ekran Kırıldı Tamiri / Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?