Lenovo Laptop Ekran Tamiri | Orjinal - Garantili - Göz Önünde Değişim

Lenovo laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Lenovo dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msisony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Lenovo Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Lenovo laptop ekran tamiri

Lenovo laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Lenovo Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Lenovo laptop ekran değişimi fiyatLenovo laptop ekran değişimine net bir fiyat verebilmemiz için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünkü her laptopun ekran çözünürlüğü (1366-768 / 1920-1080), pin sayısı (30 / 40) ve inç yani ekran boyutu (11.6, 13.0, 14.0, 15.6, 17,3 vs) farklıdır, bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Lenovo laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 dan arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve Sadece 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka moLenovoerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Lenovo dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinalmidir ?

Evet. Laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Lenovo laptop ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Lenovo Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Lenovo laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Lenovo notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" dediğinden ekran değişim işlemi garanti kapsamına girmemektedir.

Ekran Değişimi İçin Hangi Firmaya Güvenmeliyim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Lenovo laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Lenovo Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Lenovo laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Lenovo laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Lenovo laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Lenovo Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra lenovo laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Lenovo marka notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Lenovo Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Lenovo laptop ekranda dikey çizgiSoru:

Kullanmakta olduğum Lenovo notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Lenovo dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Lenovo laptop ekranda görüntü bozukSoru:

Lenovo laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Lenovo notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Lenovo laptop beyaz ekran hatasıSoru:

Lenovo laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Lenovo dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Lenovo laptop iç dış ekranım kırıldıSoru:

Lenovo dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Lenovo notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Lenovo laptop ekran ölü pixel çözümüSoru:

Lenovo dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Lenovo laptop ekran siyah nokta çözümüSoru:

Lenovo laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Lenovo laptop ekrana sıvı döküldüSoru:

Lenovo laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru:

Lenovo laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyet oranı

√ Uygun fiyat avantajı

Orjinal ve garantili ürün / işçilik

20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve teknik ekipman

Binlerce referans

Hızlı servis hizmeti

%100 Güvenilirlik

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Lenovo Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Lenovo laptop ekranı kırıldı
 • Lenovo laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Lenovo laptop ekrana sıvı döküldü
 • Lenovo notebook ekran değişimi fiyatı ?
 • Lenovo laptop ekran değişimi fiyatı ?
 • Lenovo laptop ekran fiyatları ?
 • Lenovo notebook ekran fiyatları ?
 • Lenovo laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Lenovo laptop ekranı içten çatladı
 • Lenovo laptop iç ekran kırılması
 • Lenovo laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Lenovo laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Lenovo laptop ekran fiyatları
 • Lenovo laptop ekranı kaça değişir
 • Ataşehir Lenovo laptop ekran değişimi
 • Lenovo laptop ekran tamiri istanbul
 • Lenovo laptop ekran değişimi istanbul

Müşterilerimizden Yorumlar

Can Gündoğdu
Can Gündoğdu
2023-05-14
Bilgisiyarınızı güvenle teslim edebileceğiniz para odaklı değil çözüm odaklı bir servis. yetkili servisin değişmesi gerektiği parçanın aslında düzgün bir şekilde çalıştığını gösterdiler ve beni büyük bir meblağ ödemekten kurtardılar.
Can Karakaslioglu
Can Karakaslioglu
2023-05-10
Çok hızlı ve profesyonel bir işçilik. Teşekkürler
Doğan Altın
Doğan Altın
2023-05-01
Elinize sağlık, harika oldu. Hızlı ve güvenilir.
semih duran
semih duran
2023-04-17
çalışmaz dediğim laptop'ımı çalışır hale getirdikleri yetmiyormuş gibi kibar ve ilgili hizmetleriyle kalıcı bir müşteri kazandılar. Çok teşekkür ederim, başka tamiratlarda görüşmek üzere.
finans takibi
finans takibi
2023-04-15
12 yıllık lenovo marka laptopumu 1 günde upgrade edip bataryasını değiştirdiler. Bilgisayar yeni gibi oldu. Uygun fiyata kaliteli hizmet.👍
Esra Canpolat
Esra Canpolat
2023-04-13
Kırılan bılgısayar camı için gıttım cok kısa bı sürede yapıldı kendımde görmüş oldum samimiyet ve ilgi için kendilerıne ayrıca yapılan indirimden dolayıda teşekkür ediyorum ..
Nursen Bostancioglu
Nursen Bostancioglu
2023-04-11
Çok memnun kaldığım yer hızlı ve uygun fiyatlı. Her arizamda gittiğim tek adres teşekkürler.
Александр Алексей Вронский
Александр Алексей Вронский
2023-04-10
Yorumlara güvenip gidebileceğiniz ve istanbuldaki sayılı adreslerden bir tanesi. Tavsiyem gitmeden önce Burhan Bey'le konuşup kayıt actirmaniz yönünde olacaktır.
Murat Yilmaz
Murat Yilmaz
2023-04-06
İlgili ve profesyonel ekip. Çok memnun kaldım.

Lenovo Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Lenovo 04W1653, 04W1655, 04W3260, 04W3339 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 04W3341, 04W4023, 04X0393, 04X0434 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 04X0436, 04X0435, 04X5884, 0A66641 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 18_003147, 18003147, 27R2405 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 27R2438, 27R2471, 27R2473, 27R2478 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 3000 C100, 3000 C200, 3000 G230 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 3000 G400, 3000 G410, 3000 G430 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 3000 G510, 3000 G530, 3000 G530M Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 3000 N100, 3000 N200, 3000 V100 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 3000 Y100, 3000 Y200, 3000 Y300 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 3000 Y310, 3000 Y400, 3000 Y410 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 3000 Y500, 4233, 42T0730, 42T0731 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 59 341916, 59 352524, 59 366595 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 59 372943, 59 442610UHD, 59425035 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 59432245UHD, 59442610UHD, 80KK50057US Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 80KK600QCUS, 80LH001ETX, 80LM0152TX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo 80SY02GTTX, 90400293, 93P5654, 93P5655 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo B450, B460, B460e, B470, B470e, B475 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo B50-30, B5030t, B50-70, B5080, B5180Y Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo B5400, B550, B560, B570, B570e, B575 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo B590, E420, E43, E46, E5070, E530 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo E5070 80JA013GTX, E5080 80J2020XTX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Flex 2 14D, Flex 214, Flex 2-14 20404 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Flex 214D, Flex 3 11 80LY Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Flex 3 15 80JM, Flex 3 1570, Flex 14 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G400s Touch, G450, G455, G460, G460e Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G465, G470, G475, G50 30 80G0, G500 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G500s, G50-30, G5045, G50-45, G505 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G505s, G5070, G50-70, G50-80, G510 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G530, G550, G555, G560, G560A, G560e Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G565, G565L, G570, G570 20079, G570AH Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G575, G575E, G580, G585, G585AL, G585E Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo G70 70, G710, G710 59 431923, G770 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo H330, H405, H410 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 305 15IHW, 510-15ISK, 80NT00M1TX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80NT00P2TX, 80NT00UJTX, 80NT00ULTX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80NY, 80Q7,80Q700LBTX, 80Q700S1TX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80RU00N4TX, 80SM009VTX, 80SM009WTX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80SM009YTX, 80SM00DCTX, 80SM00DDTX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad 80SR006HTX, 80SR006RTX, 80SR0085TX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad A10, N580, P850, S10, S10 3 0647 2AU Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Ideapad S10 3 0647 2BU, S100, S10-2, S10-3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad S10-3c, S10-3s, S10-3t, S10e Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad S12, S205, S205s, S400, S400 59352471 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad S510pt+, S9, S9e, U110, U130, U150 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U160, U165, U260, U300s, U310 Touch Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U330, U330 Touch, U330A, U350, U400 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U430, U430 Touch, U450, U450p, U455 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad U460, U460s, U550, V360, V460, Y330 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y400, Y430, Y450, Y460, Y460n, Y460p Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y470, Y471a, Y500, Y510, Y510p, Y530 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y550, Y550a, Y550p, Y560, Y560p, Y570 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Y570I, Y570P, Y650, Y710, Y730 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Yoga 11, Yoga 500 15IBD, Yoga 80M0 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Yoga13 59 361358, U310, Yoga 13 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z360, Z370, Z380, Z460, Z465, Z470 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z475, Z500, Z500 366635, Z510 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 20287, Z510 59 391771 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 59 391783, Z510 59 413184 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 59400169, Z510 59413192 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z510 59413193, Z560, Z565, Z570 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IdeaPad Z575, Z580, Z585, Z710 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo IP100 15IBY, IP305 15ABM, IP305 15IBD Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo K23, L540, M3070, M30-70, N100, N200 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo N500, N580, R60, S100, S10-2, S10-3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo S10-3t, SL500, SL510, T430 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 0199-53G, 0301 - CXG, 0301-6KG Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 0301-CWG, 1293-3DG, 20AN Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20AN0072TX, 20AN00CCTX, 20AN00DEUS Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20AQ0018TX, 20ARS3PD00, 20AY00BDTX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20BF, 20BF-002CTX, 20C6-003VTX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20DC007STX, 20ET, 20ETS00100 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 20EX, 2746 A78, 3366A17, 4180MV3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad 6885-8YG, 7440-CJ5, 8933-CT0 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad E430, E431, E440, E450c, E520 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad E531, E540, E560, X230i Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad Edge E431 Touch, E435, E530 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad N3B2VTX, N4F2RTX, N4F34TX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad NZQ4ATX, NZQ7ZTX, NZQ83TX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad NZQLUTX, NZQM9TX, R61e, S430 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad SL400, SL500 - 2746 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad T400s 2801, T400s 2824, T410 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad T410s, T420, T430, T440, T510 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad T540p, T61p, TP00005A, W520 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad x1 Carbon, Carbon 20A7 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 20A7S02M00, Carbon Gen2 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo ThinkPad X121e, X130e, X201, X220, X220t Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo U260, U300s, U310, U330, U350, U400 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo U530 59392744, U550, V100, V200, V370 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo V470, V470c, V480s, V560, V560A, V570 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo V570C, V570G, V580c, X201, X220, X240 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Y50 80, Y500, Y5080, Y530, Y550, Y550P Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Y560, Y560p, Yoga 2 Pro, Yoga 3 14 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Yoga 500 - 14IBD, YOGA 900-13ISK Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Z360, Z500, Z50-70, Z5070 59 432079 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Z5070 59424573, Z5070 59430186, Z585 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Lenovo Z5075, Z510, Z5170, Z560, Z570, Z580 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar