Monster Laptop Ekran Tamiri / Değişimi - Uygun Fiyat - 1 Yıl Garanti

Monster laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 13 yıldır hizmet vermekteyiz.

Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan monster dizüstü bilgisayarlarınızın tamir / değişim işlemini, uzman kadro, uygun fiyat, hızlı servis, orjinal ürün ile 1 yıl parça 6 ay işçilik garantisi vererek yapmaktayız.

Monster Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Monster laptop ekran değişimi fiyatı için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünki her casper laptopların ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri farklıdır bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

laptop ekran değişimi fiyatMonster laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Not:Lütfen internette ki fiyatlara bakarak takılmayın. Sonrasında ki yaşananları biz çok iyi biliyoruz. Mesela, 1 yıl garanti veripte bir sorun yaşandığında bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları.. O yüzden size tavsiyemiz, ekranı satın almadan önce lütfen ekran satın alacağınız firmayı internetten araştırın ve firma hakkında ki şikayet ve yorumları eksiksiz okuyarak satın alınız.

Monster Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Monster laptop ekran tamiri

Monster laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünki laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer laptopunuz üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Monster laptop ekran değişimi nasıl yapılırMonster Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Monster laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda anakarttan ekrana giden kablonun kopmasına yada yuvanın kırılması en kötüsü kasanın kırılmasına kadar gidebilir. İstanbul 'da bir çok laptop ekran değişimi yapan firmalar var iken cihazınızı güvendiğiniz işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır. Cihazınızı teslim edeceğiniz firmayı araştırın güvenmediğiniz ve işinde profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

EKRAN DEĞİŞİMLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE VE SADECE 10 DK İÇİNDE DEĞİŞTİRİYORUZ

Monster laptop ekran değişimi işlemini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Laptop Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinalmidir ?

Müşterilerimiz "haklı olarak" hep bu soruyu soruyor, kullandığınız ekranlar orjinalmidir ? Bende bu soruya şöyle cevap vermek istiyorum. Laptop ekranları cep telefonu ekranları gibi değildir. Yani laptop ekranlarda muadil diye bir kavram yoktur. Laptop ekranları Çin 'de 7-8 tane firma tarafından üretilmektedir ve laptop üreticileri de bu ekranları bu firmalardan almaktadırlar. Ve bizde ekranlarımızı aynı şekilde bu firmalardan almaktayız. O yüzden laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar Orjinaldir diyebiliriz.

Toshiba laptop ekran

Zaten taktığımız ekranlar göz önünde takılmakta olup ayrıca eski ekranınız ile birebir aynı görüntü kalitesini vermektedir. Burada önemli olan detay ekranı hangi firmadan aldığınızdır. Ekranı satın almadan önce firmayı internetten araştırın, firma hakkında ki şikayet ve yorumları okumanız, sizin ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

"Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetidir"

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Monster laptop ekran tamiri / değişimi yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, Çözünürlük, Parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Monster Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Parça Satışı

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Aslında Ekran Tamircim bir Tamir Kolik Markasıdır. Ve bizler Tamir Kolik olarak servisimizde, Monster marka notebook / laptopların; Anakart, Ekran Kartı, Bios, Chipset, Şarj Soketi, Fan, Usb gibi parçaların bakım ve tamir hizmetini verirken, satış tarafında ise, klavye, şarj aleti, ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Neden Ekran Tamircim ?

Laptop ve apple ürünleri olan macbook promacbook air, imaciphone ve ipad tabletler üzerine ekran değişimi, tamiri ve yedek parça satışı konusunda hizmet vermekteyiz.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıya sahip olan kurumsal bir bilgisayar firmayız. Sadece son kullanıcılara değil kurum ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz.

Ekran Tamircim Laptop Ekran Değişimiİstanbul Kadıköy başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, kurumsal firma, kurum ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 15 yıllık tecrübemiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile sterilize edilmiş labaratuvarımızda, sadece ekran değişimi değil aynı zamanda marka model gözetmeden hızlı ve uygun fiyat avantajı ile garantili teknik servis hizmetleri ve yedek parça satışı da yapmaktayız.

Türkiye 'nin Her Yerine Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 30 tl ile 50 tl arasında değişmektedir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Monster laptop ekranı kırıldı
 • Monster laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Monster laptop ekrana sıvı döküldü
 • Monster notebook ekran değişimi fiyatı ?
 • Monster laptop ekran değişimi fiyatı ?
 • Monster laptop ekran fiyatları ?
 • Monster notebook ekran fiyatları ?
 • Monster laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Monster laptop ekranı içten çatladı
 • Monster laptop iç ekran kırılması
 • Monster laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Monster laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Monster laptop ekran fiyatları
 • Monster laptop ekranı kaça değişir
 • Ataşehir Monster laptop ekran değişimi
 • Monster laptop ekran tamiri istanbul
 • Monster laptop ekran değişimi istanbul

Monster Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

Monster Abra A5 V4, Abra A5 V3, Abra A5 V2, Abra A5 V1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V5.1, Abra A5 V6.2, Abra A5 V6.1, Abra A5 V5.3 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V5.2, Abra A5 V8.1, Abra A5 V7.1, Abra A5 V5.2.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V5.3.3, Abra A5 V5.3.2, Abra A5 V5.3.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V6.1, Abra A5 V6.1.2, Abra A5 V6.1.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V6.2.1, Abra A5 V6.2, Abra A5 V6.1.3 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V6.2.2, Abra A5 V6.2.3, Abra A5 V7.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V7.1.3, Abra A5 V7.1.2, Abra A5 V7.1.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V7.1.4, Abra A5 V7.2, Abra A5 V7.1.5 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V7.2.3, Abra A5 V7.2.2, Abra A5 V7.2.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A5 V8.1, Abra A7 V1, Abra A5 V8.1.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A7 V5.1, Abra A7 V3, Abra A7 V2, Abra A7 V4 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A7 V5.4, Abra A7 V6.2.1, Abra A7 V6.2, Abra A7 V6.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A7 V6.3.1, Abra A7 V6.3, Abra A7 V6.2.3, Abra A7 V6.2.2 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A7 V6.3.2, Abra A7 V6.4, Abra A7 V6.3.4, Abra A7 V6.3.3 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Abra A7 V6.4.2, Abra A7 V6.4.1, Abra A7 V6.5 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Huma H3 V1, Abra A7 V6.5.2, Abra A7 V6.5.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Huma H3 V1.1.1, Fl90, FL92, Huma H3 V1.3.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Huma H3 V1.3, M560, M571RU, M571TU Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster M980NU, M57RU, M575U, M72R, M860TU Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Markut M5 V1, Markut M7 V2.1, Markut M7 V1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Markut M5 V2, MS-16F1, MS-16F3, MS-16F4 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster MS-16GC, P150EM, P150HM, P150HM, P150SM Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster MS-1757, P170EM, P170HM, P170HM, P170SM Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster MS-1762, Semruk S7 V4, Semruk S7 V1, T96M860TU39 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster MS-1763, Tulpar T5 V1, Tulpar T5 V2, Tulpar T5 V3 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V4.3, Tulpar T5 V4.2, Tulpar T5 V4.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V4.4, Tulpar T5 V5.3, Tulpar T5 V5.2 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V5.1, Tulpar T5 V8, Tulpar T5 V9, Tulpar T7 V2.3 GTX870M Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T5 V7.2, Tulpar T5 V7.3, Tulpar T5 V7.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V2.2 GTX880M, Tulpar T7 V2, Tulpar T7 V1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V3.1, Tulpar T7 V3.2, Tulpar T7 v3.3, Tulpar T7 V4.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V4.2, Tulpar T7 V4.3, Tulpar T7 V4.4, Tulpar T7 V5.1 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V5.2, Tulpar T7 V5.3, Tulpar T7 V5.4, Tulpar T7 V6 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
Monster Tulpar T7 V7, Tulpar T7 V8, Tulpar T7 V9.1, Tulpar T7 V9.2 Laptop / Notebook Ekran Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar