Msi Laptop Ekran Tamiri | Uygun Fiyat - Orjinal Ürün - Anında Değişim

Msi laptop ekran tamiri / değişimi ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 15 yıldır hizmet vermekteyiz. Ekran Tamircim olarak kırılmış, çatlamış, sıvı teması olmuş veya herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan Msi dizüstü laptop bilgisayarlarınızın ekran değişim işlemini uygun fiyat avantajı, orjinal ürün ve 1 yıl garanti vererek sadece 15 dk içinde göz önünde değişerek yapmaktayız.

Laptop ekran tamiri / değişimi konusunda ayrıca, acer, asuscasperdellhplglenovo, grundig, fujitsu siemens, packard bell, exper, macbook pro, monster, msi, sony vaio, samsung ve toshiba laptoplar için ekran değişiminin yanı sıra diğer konularda da tamir hizmeti vermekteyiz.

Msi Laptop Ekranı Kırıldı, Çizgiler Oluştu yada Sıvı Teması Mı Oldu ?

Msi laptop ekran tamiri

Msi laptoplarda ekran kırılmaları, ekranda çatlaklar oluşması, gölge şeklinde karartı olması malesef ki meşhurdur, çünkü laptop ekranlar incecik cam ve filmden oluştuğundan bırakın yere düşürmeyi ufacık bir darbe bile alsa ise kırılabilir. Bu durumda yapacağınız tek şey ekran değişimi işlemidir. 

Eğer Msi laptopunuzun üzerine sıvı döküldü ise (cola, su, soda) yapacağınız ilk şey cihazı kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Aksi halde klavyenin üzerine dökülen sıvı ekrana zarar verdiği gibi anakarta da zarar verebilir. Laptop'unuzu kapattıktan sonra kurutarak temizleyin ve ekranı vga yada hdmi kablo ile tv ye bağlayın görüntü gelirse sadece ekran değişimi gerekir, görüntü gelmezse anakart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey laptop anakart tamiri işlemidir.

Msi Laptop Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

Msi laptop ekran değişimi fiyatMsi laptop ekran değişimine net bir fiyat verebilmemiz için cihazınızın tam model bilgisi şarttır. Çünkü her laptopun ekran çözünürlüğü (1366-768 / 1920-1080), pin sayısı (30 / 40) ve inç yani ekran boyutu (11.6, 13.0, 14.0, 15.6, 17,3 vs) farklıdır, bu yüzden net fiyat yazamıyoruz. Ama şunu belirtmeliyiz ki, biz Türkiye 'nin en büyük laptop ekran ve diğer parçaların ithalatını yapan 3 firmadan biriyiz, o yüzden fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygundur.

Msi laptop ekran değişimi fiyatı için bizleri 0216 405 12 69 arayabilir yada whatsapp hattımız olan 0532 440 82 66 ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.

Ekran Değişimini Göz Önünde ve 10 Dk İçinde Yapıyoruz

Notebook yedek parça üzerine ithalatçı ve ana toptancı firma olduğumuzdan tüm marka modellerin ekranları stoğumuzda vardır. O yüzden arızalı olan Msi dizüstü bilgisayarınızın ekran değişimini gözünüzün önünde ve sadece 10 dk içinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 10 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz.

Ekran Kalitesi Nasıldır, Taktığınız Ekranlar Orjinal Midir ?

Evet. Msi laptop ekran değişimlerinde kullandığımız ekranlar %100 ORJİNALDİR.

Uygun Fiyatlı yada İkinci El Ekran Satışınız Var Mıdır ? (ÖNEMLİ)

Öncelikle sizi çok iyi anlıyoruz. Malum giderlerimiz her geçen gün artıyor. Bizlerde maalesef herşeyin ucuzunu bulmaya çalışıyoruz. Ama elektronik ürünlerde her zaman dediğimiz bir kelime var, GARANTİ. Elektronik ürünlerde gerek hizmeti gerekse yedek parçaları her zaman garantili olarak almalıyız. 200 Tl fazla olsun garantili olsun mantığını gütmemiz gereklidir. Laptop ekranlarda da sadece garantili, sıfır ve orjinal ekranlar kullanmaktayız. 2. el yada daha ucuz olsun diye yenilenmiş ekranların satışını yapmamaktayız.

Peki Neden 2. El Ekran Satmıyor ve Tavsiye Etmiyoruz ?

Laptoplarda malum ısınmalar meşhurdur. Isınma sonucunda laptop ekranının arkasında ki elektronik kart (data kablosunun girdiği kart) ısınır ve yanar, böylelikle "bar" dediğimiz olay meydana gelir yani ekran da ki yukarıdan aşağıya inen dikey renkli çizgiler. Bu çizgilerin çıkmasının sebebi işte bu elektronik kartın ısınma sonucu bozulmasındandır. Hal böyle olunca da ucuz olsun diye 2. el olarak aldığınız ekranları değiştiremeyecek ve daha çok zarar edeceksiniz.

Not: Bir şey olmaz 2. el ekran olsun daha ucuz olur garantisini de biz veriyoruz diyen bir firma ile karşılaşırsanız lütfen itibar etmeyiniz. O garanti sadece sözde olacaktır.

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Evet. Değişim yapıldıktan sonra 1 yıl garanti başlar. Renk, çözünürlük, parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski ekranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Msi Laptop Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi ?

Müşterilerimiz hep şu soruyu soruyor; Msi laptop ekran kırılması, sıvı dökülmesi, siyak nokta olması, renkli dikey çizgi oluşması, ekranda titreme, ölü piksel, ekranı oynatınca gidip gelmesi gibi sorunlar garanti kapsamına girer mi ?

Msi notebook üreticileri ekran ile ilgili tüm sorunlarda "kullanıcı hatası" dediğinden ekran değişim işlemi garanti kapsamına girmemektedir.

Ekran Değişimi İçin Hangi Firmaya Güvenmeliyim ?

Maalesef sizi çok iyi anlıyoruz. Acaba cihazdan parça alırlar mı, ekran orjinal mi, işlem sonrasında bir sorun olduğunda işinin arkasında duracak mı gibi sorular yüzünden hangi firmaya nasıl güvenmeliyim diye düşünüyorsunuz. Gerçekten öyle firmalar varki, 1 yıl garanti verip sorun yaşadığınızda bu kullanıcı hatası deyip değişim yapmayanları, garanti dahilinde ki ekran değişimini 1 ay bekleten firmaları, ölü pixel olan, yenilenmiş yada 2. el ekran satanları... O yüzden önceliğiniz fiyat değil kesinlikle firma olmalıdır.

Şimdi gelelim sorunuzun cevabına;

İlk olarak, Google 'da "Msi laptop ekran kırıldı değişim fiyatları ne kadar" yazdığınızı düşünelim. İlk sayfada karşınıza 10 tane firma çıkar. (İlk 3 firma Google reklamları ile çıkan firmalardır ki şahsen bu firmalara "güvenmem") Sonraki 4-5 firmadan fiyat almak için firmanın sitesine girin, yazıları okuyun, yaptığı işlere bakın, eğer size güven veren bir firma olduğunu düşünürseniz arayın ve fiyat alın. Bu şekilde 4-5 firmadan fiyat alın.

Diyelim en ucuz fiyat veren firmayı buldunuz şimdi sıra firmayı araştırma aşamasına geçiyoruz. Örneğin "ekran tamircim" firması olsun, Google 'da "ekran tamircim şikayet" yada "ekran tamircim yorum" gibi kelimelerle firmayı aratın. Şikayetlerini, yorumlarını okuyun tamamen güveninizi kazanan firmayla işlemi tamamlayın.

Unutmayın firma soracağınız sorular şu şekilde olacak; taktığınız ekran sıfır mı, ölü piksel çıkarsa değişim yapıyor musunuz, işlemi göz önünde mi yapıyorsunuz ve garanti süreniz nedir ? Umarız yardımcı olabilmişizdir 😉

Msi Laptop Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? (ÖNEMLİ !)

Msi laptop ekran tamiri / değişimi çok basit olmakla birlikte dikkat gerektiren bir işlemdir. Eski cihazlarda ekran değiştirmek kolaydır, yapacağınız tek şey var o da bataryayı sökmeniz, sonrasında ekran dışında ki çerçeveyi çıkarın, ekranı sökün ve arkasında ki data kablosunu çıkarın. Aynı işlemleri ekranı takarken de yapın. Ama yeni cihazlarda bu değişim olayını kesinlikle işinde uzman firmalara bırakmanızı öneriyoruz. Yeni cihazlarda ekran değişimleri bir hayli zor. Ekranı takmak için önce yine batarya çıkarılır ikinci olarak ekranın alt kısmında bulunan plastiği çıkartmak gerekir.

Msi laptop ekran değişimi nasıl yapılır

Bunun için ise cihaz komple sökülmelidir. Diyelim ki bataryayı sökmediniz ve ekranı taktınız sonra bilgisayarınızı açtınız baktınız görüntü var ama çok kısık. İşte bunun sebebi I/O dediğimiz chipin yanmış olmasıdır. Bu durumda hem ekran, hem i/o chipinin değişimi, hemde anakart tamiri gerekecektir. Bu durumlarla karşılaşmamak için işinde uzman bir servise gitmek sizin için daha yerinde bir karar olacaktır.

İstanbul 'da bir çok Msi laptop ekran değişimi yapan firmalar varken cihazınızı güvendiğiniz ve işinde tecrübeli bir firmaya vermeniz cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Msi Laptop Tamiri, Parça Değişimi ve Satışı Yapıyor Musunuz ?

Müşterilerimiz hep şunu soruyor, laptop ekran değişiminin yanı sıra msi laptop tamiri yada yedek parça satışı yapıyormusunuz ?

Evet. Servisimizde, Msi marka dizüstü laptop bilgisayarların; Anakart, ekran kartı, chipset, şarj soketi, kasa, menteşe gibi parçaların tamirini ve bakım hizmetini verirken, satış tarafında ise klavye, şarj aleti, batarya, kasa, menteşe, ön kapak, arka kapak, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların satışını da uygun fiyat ile yapmaktayız.

Msi Laptop Ekran Değişimi Üzerine Sıkça Sorulan Sorular

Msi laptop ekranda dikey çizgiSoru: Kullanmakta olduğum Msi notebook bilgisayarımın ekranında dikey çizgiler çıkmakta. Ekran kasasını açıp kapatırken bazen çizgi sayısı artmakta, bazen azalmakta. Bu ekranın tamiri yapılabilir mi yoksa yenisini mi almalıyım?

Cevap: 

Msi dizüstü bilgisayar diğer adı ile laptop ekranınızdaki beyaz, kırmızı, siyah yada renkli bir şekilde dikey çizgilerin oluşması genelde sıvı teması, darbe yada ekranında arkasında bulunan elektronik kartın bozulması sonucunda ortaya çıkar. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişmesi gerekir. Tamiri mümkün olmamaktadır.


Msi laptop ekranda görüntü bozukSoru: Msi laptop bilgisayarımın ekran görüntüsü resimdeki gibidir. Ekran kasasını sağ yada sol üst köşeden esnettiğim zaman görüntü geliyor, peşine tekrar gidiyor. Bu ekran panelinin tamiri olur mu ?

Cevap:

Msi notebook ekranının arızaya geçmesi darbe almasından kaynaklanmaktadır. Ekranın esnetince, veriyolundaki çatlakların temas etmesi sonucu görüntü alabiliyorsunuz. eski haline bırakınca görüntünün gitmesi, veriyolundaki çatlakların açılmasından kaynaklanmaktadır. Bu tip durumlarda ekran panelinin değişimi gerekir.


Msi laptop beyaz ekran hatasıSoru: Msi laptop bilgisayarımın ekranı beyaz ve görüntü yok. Sorun nedir? Tamiri mümkün olur mu?

Cevap:

Msi dizüstü laptop bilgisayarlarda görüntülenen beyaz ekran hatası ekrandan olabileceği gibi, data kablosu, ekran kartı yada ekran chipseti arızasından dolayı da olabilir. Her üç arızada da ekrana beyaz görüntü gelir. Beyaz ekran hatası yada arızası şeklinde bahsedilen bu durumda, laptop bilgisayarın teknik servis tarafından arıza tespitinin yapılması gerekir.


Msi laptop iç dış ekranım kırıldıSoru: Msi dizüstü laptop bilgisayarımın ekranını kırıldı. Mouse, klavyesinin üzerinde iken ekranı kapattım. Açtığımızda mürekkebi akmış gibi ekranda renkler birbirine girmiş durumdaydı.  Sanıyorum ekran içten kırıldı ama dışardan kırık yok değişim gerekir mi ?

Cevap:

Msi notebook ekran paneli fiziksel darbe sonucu kırılmış. Ekranın yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor. Laptop ekranları kırıldıkları zaman dışardan çatlak izine rastlanmaz. Dış yüzeyleri kırılmaz, iç kısmında data aktarımı yapan kristal yapı kırılır. Ekranda renklerin karmaşık olması da likit kristal sıvının ekran panelinin arasına akmasından kaynaklanmaktadır. Şunu da söylemekte fayda var. Laptop ekranları dokunmatik olmadığı sürece tek ekrandır. Yani iç dış yoktur. Ekran değişimi gerekmektedir.


Msi laptop ekran ölü pixel çözümüSoru: Msi dizüstü bilgisayarımda piksel sorunu var, bu piksel daha büyür mü ?

Cevap:

Öncelikle şunu diyelim. Tek piksel sorunları imalat hatasıdır. Yani kendi kendine oluşmaz. Siz aldığınızda öyledir muhtemelen görmemişsinizdir. Yada ekran değişimi yaptırdığınız firma size bu şekilde vermiş olabilir. Değişmesi gerekmektedir. Ama şunu diyelim. Bu ölü piksel zamanla büyümez. Siyah nokta gibi olsaydı eğer o büyürdü çünkü o ya sıvı temastan yada darbeden kaynaklıdır. Kısacası ölü pikseller zamanla büyümez.


Msi laptop ekran siyah nokta çözümüSoru: Msi laptop ekranımda siyah bir nokta var ve zamanla büyüyor ne yapacağım ?

Cevap:

Bu sorunlar iki şekilde oluşur. Ya sıvı temasından yada darbeden kaynaklı. Bu sorunun cevabı maalesef ekranın değişmesidir. Ama acilen değişmesi söz konusu değildir. Kullanabildiğiniz kadar kullanın. Sorun olmaz.


Msi laptop ekrana sıvı döküldüSoru: Msi laptop bilgisayarıma sıvı döküldü. Ne yapmam lazım ?

Cevap:

Bu durumda öncelikle cihazınızı kapatın, fişten çekin, bataryayı çıkarın ve ters çevirin. Sonra ki adım ise vakit kaybetmeden işinde uzman bir servise gidin. Sıvı temasları şekerli, asitli ve sade içecek ise sorunlarda buna göre değişiyor. Çözüm ise acil tarafından oksit temizliğinin yapılması gerekir.


 laptop ekranımı oynatınca görüntü gidip geliyorSoru: Msi laptop bilgisayarımın ekranını aşağı yukarı oynatınca ekranda görüntü gidip geliyor. Sorun ne olabilir, çözümü var mıdır ?

Cevap:

İki ihtimal söz konusudur. Ya ekrandır yada ekrana görüntüyü gönderen data kablosu. Data kabloları yıpranmadığı sürece kendi kendine bozulan parçalar değildir. O yüzden ekranın arızalanmış olma ihtimali yüksektir.


Neden Ekran Tamircim ?

√ Kanıtlanmış %99 müşteri memnuniyet oranı

√ Uygun fiyat avantajı

Orjinal ve garantili ürün / işçilik

20 yıllık tecrübe, uzman kadro ve teknik ekipman

Binlerce referans

Hızlı servis hizmeti

%100 Güvenilirlik

Türkiye 'nin Her Yerine İndirimli Kargo Hizmeti

Türkiye 'nin neresinde olursanız olun, arızalı olan cihazınızı bizlere sürat kargo 1220430336 anlaşma kodu ile indirimli olarak gönderebilirsiniz.

Not: Kargo ücretleri mesafeye ve boyuta göre değişmekte olup ortalama gidiş geliş ücreti 50 tl dir. ( Kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderin bu şekilde indirimli olmaktadır.)

Servisimize Gelecek Müşterilerimizin Dikkatine !

Ürün stok durumu ve servis yoğunluk durumu için sizleri bekletmemek adına randevulu sistemle çalışmaktayız. Bunun için gelmeden önce 0216 405 12 69 dan bizi arayarak yada 0532 440 82 66 whatsapp hattımıza yazarak servis kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

Laptop Ekran Değişimi / Tamiri İçin Google Etiketlerimiz;

 • Msi laptop ekranı kırıldı
 • Msi laptop ekranımda renk bozukluğu var ?
 • Msi laptop ekrana sıvı döküldü
 • Msi notebook ekran değişimi fiyatı ?
 • Msi laptop ekran değişimi fiyatı ?
 • Msi laptop ekran fiyatları ?
 • Msi notebook ekran fiyatları ?
 • Msi laptop ekranı kırıldı kaç para
 • Msi laptop ekranı içten çatladı
 • Msi laptop iç ekran kırılması
 • Msi laptop ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
 • Msi laptop ekranı kırıldı kaça değişir ?
 • Msi laptop ekran fiyatları
 • Msi laptop ekranı kaça değişir
 • Ataşehir Msi laptop ekran değişimi
 • Msi laptop ekran tamiri istanbul
 • Msi laptop ekran değişimi istanbul

Müşterilerimizden Yorumlar

Can Gündoğdu
Can Gündoğdu
2023-05-14
Bilgisiyarınızı güvenle teslim edebileceğiniz para odaklı değil çözüm odaklı bir servis. yetkili servisin değişmesi gerektiği parçanın aslında düzgün bir şekilde çalıştığını gösterdiler ve beni büyük bir meblağ ödemekten kurtardılar.
Can Karakaslioglu
Can Karakaslioglu
2023-05-10
Çok hızlı ve profesyonel bir işçilik. Teşekkürler
Doğan Altın
Doğan Altın
2023-05-01
Elinize sağlık, harika oldu. Hızlı ve güvenilir.
semih duran
semih duran
2023-04-17
çalışmaz dediğim laptop'ımı çalışır hale getirdikleri yetmiyormuş gibi kibar ve ilgili hizmetleriyle kalıcı bir müşteri kazandılar. Çok teşekkür ederim, başka tamiratlarda görüşmek üzere.
finans takibi
finans takibi
2023-04-15
12 yıllık lenovo marka laptopumu 1 günde upgrade edip bataryasını değiştirdiler. Bilgisayar yeni gibi oldu. Uygun fiyata kaliteli hizmet.👍
Esra Canpolat
Esra Canpolat
2023-04-13
Kırılan bılgısayar camı için gıttım cok kısa bı sürede yapıldı kendımde görmüş oldum samimiyet ve ilgi için kendilerıne ayrıca yapılan indirimden dolayıda teşekkür ediyorum ..
Nursen Bostancioglu
Nursen Bostancioglu
2023-04-11
Çok memnun kaldığım yer hızlı ve uygun fiyatlı. Her arizamda gittiğim tek adres teşekkürler.
Александр Алексей Вронский
Александр Алексей Вронский
2023-04-10
Yorumlara güvenip gidebileceğiniz ve istanbuldaki sayılı adreslerden bir tanesi. Tavsiyem gitmeden önce Burhan Bey'le konuşup kayıt actirmaniz yönünde olacaktır.
Murat Yilmaz
Murat Yilmaz
2023-04-06
İlgili ve profesyonel ekip. Çok memnun kaldım.

Msi Laptop Ekran Tamiri / Değişimi Yaptığımız Modeller ;

MSI 100W, 110W, A6100, A6300, A7005 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CR400, CR420MX, CR430, CR460, CR500 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CR500X, CR600, CR600X, CR610, CR620 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CR630, CR640, CR643 B950, CR650 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CR700, CR720, CX420, CX480, CX500 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CX500DX, CX600, CX605, CX61 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CX61 0NE-294XTR, CX620, CX620 3D Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CX620MX, CX623, CX640, CX640DX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI CX640MX, CX700, CX705, CX720, ER710 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI EX300, EX310, EX400, EX460, EX460X Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI EX465, EX600, EX600R, EX610, EX620 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI EX623, EX628, EX629, EX630, EX700 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI EX710, EX720, FR600, FR600 3D, FR700 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI FR720, FX400, FX420, FX600, FX600MX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI FX603, FX610, FX610MX, FX620, FX620DX Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI FX700, FX720, GE600, GE603, GE620 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GE620DX, GE620M, GE70, GE70 0NC-075XTR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GE70 0NC-243XTR, GE70 2OE-205XTR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GE70 2PC-085XTR, GE70 2PC-087XTR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GE70 2QE-862XTR, GE700, GE70-2PC Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GE70H, GR620, GS70 2OE, GS70 2QD Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GS70 Stealth 20D-060TR, GT60 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT60 0NE-414TR, GT60 2QD-1207TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT60PH, GT627, GT627N, GT628, GT640 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT660, GT663, GT680, GT680-059TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT683, GT683DX, GT683DXR, GT683R Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT683R-468TR, GT685, GT685R, GT70 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT70 0NC, GT70 0ND, GT72 2QE-1006TR Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT725, GT729, GT735, GT740, GT780 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GT780DX, GT780DXR, GT783, GT783R Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GX400, GX60, GX600, GX610, GX620 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GX623, GX630, GX640, GX660, GX680 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GX700, GX700 , GX701, GX705, GX710 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI GX720, GX730, GX740, GX780, L610 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI L710, L715, L720, L725, L730, L735 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI L740, L745, M510, M510A, M510C, M520 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI M522, M610, M620, M630, M635, M645 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI M655, M660, M662, M670, M673, M675 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI M677, MS-1002, MS-1003A, MS-1004 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1006, MS-1010, MS-1012, MS-1013 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1016, MS-1022, MS-1029, MS-1032 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1034, MS-1035, MS-10391, MS-1047 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1057, MS-1058, MS-1121, MS-1217 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1220, MS-1221, MS-1223, MS-1246 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-124K, MS-1325, MS-1326, MS-1352 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1361, MS-1414, MS-1433, MS-1435 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1613, MS-1632, MS-16331, MS-16332 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-16342, MS-1636, MS-16362, MS-1637 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-163A, MS-163B, MS-163C, MS-163D Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-163K, MS-163N, MS-163P, MS-1641 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1644, MS-1651, MS-1671, MS-1672 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1674, MS-1675, MS-1681, MS-1682 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1683, MS-1684, MS-1688, MS-168B Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-168C, MS-16F1, MS-16F2, MS-16F3 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-16F32, MS-16F4, MS-16G1, MS-16GA Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-16GB, MS-16GC, MS-16GF, MS-16GN Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-16GP, MS-16Y1, MS-1715, MS-17172 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1718, MS-17188, MS-1719, MS-171A Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-171B, MS-171C, MS-171F, MS-17221 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1727, MS-1731, MS-1733, MS-1736 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1754, MS-1757, MS-1759, MS-1761 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-1771, MS-1772, MS-1781, MS-1782 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-6833B, MS-6837D, MS-N011, MS-N014 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI MS-N051, PR200, PR201, PR210, PR211 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI PR221, PR300, PR320, PR400, PR400X Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI PR420, PR600, PR601, PR620, PR621 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI PX211, PX600, S1J-7E0A004-CC1 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI S250, S260, S262, S262W, S270, S271 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI S300, S420, S425, S430, S430X, U100 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI U100X, U110, U115, U120, U123, U135 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI U135DX, U160, U160DX, U160MX, U200 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI U270, U90, VR200, VR201, VR220, VR320 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI VR320X, VR330, VR330X, VR600, VR601 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI VR602, VR603, VR610, VR620, VR630 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI VR700, VR705, VX600, Wind U100X Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI Wind U180, X320, X340, X350, X360 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI X370, X420, X460, X460DX, X600 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar
MSI X610, X620 Notebook Ekran Kırıldı Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadar